Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgimanov avatar georgimanov 107 Точки

[Team Building] Айкидо - Отворена тренировка

Здравейте, колеги,

Айкидо е японско бойно изкуство създадено и развито в началото на XX век от Морихей Уешиба (1883 – 1969). Той развива и синтезира Айкидо от различни бойни изкуства, които е изучавал като млад, като много от техниките в Айкидо всъщност водят началото си от преди повече от 700 години.

Заповядайте на безплатна тренировка по Айкидо.

Кога: тази събота 25-ти Април от 19:00.
Къде: София, Младост 2, ул. "Св Киприян" 60 (срещу бл. 206А)
Цена: Безплатно
Кой ще води тренировката: Александър Буюклиев от клуб "Чоуа"

Ако знаете за Айкидо само от филмите със Стивън Сегал (и аз преди време знаех само това :) ), имам нещо за вас:

  • Предпочитате да прочетете? - статия в Wikipedia за Айкидо
  • Предпочитате да чуете и видите? - клип
  • Предпочитате да усетите? - ами, нека се организираме за този безплатен урок :)

Имате желание, но нямате опит с бойните изкуства? - Не се притеснявайте, тренировката ще е точно за вас. Не е необходимо да имате какъвто и да е опит. Не изискват кой знае какви физически усилия или плочки на корема :) Изисква... отношение :) и желание, единствено желание :)

Тренировката ще е достъпна както за всички студенти на СофтУни, така и за техни приятели (дори и да не учат в СофтУни :) )

Очаквам вашите мнения и записвания в документа!


Поздрави!

12
Events 21/04/2015 17:18:42
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Е, сега вече буквално ще станем нинджи :D

 

2
21/04/2015 17:33:26
georgimanov avatar georgimanov 107 Точки

Може и самурай:


The Agile Samurai

2
21/04/2015 17:36:39
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Здравейте, колеги!

Вижте какво намерих аз....

Аikido programming language

"Aikido is a programming language written in Sun Labs. It's an object oriented, interpreted language similar to Python but incorporating familiar C++ syntax and semantics. It can be used for any type of programming and fast enough for all but the most CPU intensive tasks.

The syntax is very similar to C++, Java and Javascript and it has a number of unique features that are fun to use and powerful."

 

Поздрави!

 

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Това да не е някаква уловка? Да отидем уж да поспортуваме малко, а Наков да ни причака в залата с едни лаптопчета и нов програмен език за научаване :D Ей така, за тонус, да не стоим без работа :)

3
quickben avatar quickben 966 Точки

Може да е Aikido using Dojo and Kendo UI с един Knockout за финал :)

3
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

"Това да не е някаква уловка? Да отидем уж да поспортуваме малко, а Наков да ни причака в залата с едни лаптопчета"

Пак по-добре с лаптопчета да ни чака, отколкото с точилката... :D Че ако е решил да сменя подхода на преподаване... :D

0
24/04/2015 11:09:55
tkutsarov avatar tkutsarov 3 Точки

Необходимо ли е да имаме личен тренировъчен екип за айкидо, както е посочено в съответния документ в сайта на клуб "Чоуа" или за тази отворена тренировка може и с обикновен спортен екип и спортни обувки за зала? 

0
georgimanov avatar georgimanov 107 Точки

Тренировъчен екип (кейко-ги) за тренировката не е необходим. Може и с обикновен спортен екип. Аз като започнах да тренирам първите два месеца бях с анцунг. Препоръчвам да си носите блуза с дълъг ракав (без цип) и долнище(например анцунг), което поне да поркива коленете. Прието е да се тренира бос. В случай, че ви е студено може да останете сте с чорапи.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.