Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Тук я има в електронен вариант. Ако питаше за книжния, не мога да помогна, съжалявам.

0
NikiKolchev avatar NikiKolchev 4 Точки

Да трябваше да добавя, че знам за електронното издание, но търся книжно, просто ми е адски неудобно да чета книги на лаптопа или таблет..... Благодаря ти все пак за отговора ! 

0
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Не съм сигурен дали точно тази книга гледах да я има при пренасянето от старата зала. Може да попиташ в СофтУни. Със сигурност имаше книга от Преслав Наков.

0
22/04/2015 06:24:39
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Имам една бройка в СофтУни.

2
NikiKolchev avatar NikiKolchev 4 Точки

Има ли някаквъ шанс да я взема и да я сканирам или копирам ? 

0
kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

Извинявай,

а защо не принтираш електроният вариант?

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.