Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ralichka90 avatar ralichka90 1 Точки

Оценяване на домашно "Introduction-to-Programming"

Някой ми е оценил първото домашно "Introduction-to-Programming" и е писал този коментар "От първа до трета задачите липсват.", а на тях в домашното пише "You do not have to submit anything in your homework for this problem." ?! Нещо не се връзва.. четете условията на зачачите, първо :)

Тагове:
1
Programming Basics
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Можеш да дадеш, че коментара не е полезен за теб!

0
coaster avatar coaster 412 Точки

А кога се появяват коментарите към домашните ни..? При мен има единствено един тестови коментар, това означава ли, че домашното ми все още не е проверено от никого?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Така предполагам. При мен няма нито един.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Ако имаш коментар и възможност да посочиш дали коментара е полезен и коректен значи домашното ти е било проверено от 1 човек вече. Все още е по 1 понеже предполагам доста хора не са проверявали домашни още и системата е направена така, че всеки да бъде оценен поне веднъж първо. Вече като повече хора почнат да оценяват домашни ще имаме по повече от един коментар ;)

0
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Как мислите дали не трябва с приоритет да се оценяват задачите на тези колеги, които са присъствено. Примерно няколко човека казват, че нямат оценка, а аз имам пък съм онлине. А като си онлине е все тая каква оценка ти сложат. И си мисля,че би трябвало да се оценят повече пъти, колегите които са присъствено, за да се изключат именно такива коментари за каквито говори ralichka90.

1
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

В този ред на мисли, на какъв език трябва да пишем "рецензията"? Аз моята я получих за първото домашно на английски и се изненадах, ама си ги пиша на български.

 

Може би ако има колеги, които не говорят български, да вземат и да индикират някъде на видно място?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.