Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Сертификати - преиздаване [имейли за изчакващи/одобрени кандидатури за сертификати]

Здравейте,

Искам да се извиня на всички, които са подали кандидатури за сертификати и са били одобрени, че поради малка грешка са получили спам от системата. Всичко е наред с кандидатурите Ви и те са одобрени. Може да си ги видите в профилите. Не ги издаваме на хартиен носител, затова може да си ги извадите Вие, ако желаете.

От началото на другата седмица, всички сертификати ще са с нов изглед (template). Ще може да ги видите отново в профилите си.

Още един път се извинявам за спама, който сте получили. Пожелавам Ви слънчев следобед.

Ако имате въпроси и мога да бъда полезна с нещо - съм насреща. :)

Алекс

 

EDIT: Ако желаете сертификатите отново да са "Public", трябва да го направите и да проверите линковете дали са същите. Ако не са - трябва да дадете правилните линкове, за да може сертификатите Ви да се виждат от останалите (по Ваше желание).

8
Важни съобщения 22/04/2015 18:40:02
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Best Answer

Здравейте!

Вече може да видите новия дизайн на сертификатите си! :)

Поздрави,
Владислав

8
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Ако може да оправите и датите че сега всички са с днешна дата. А и датата присъства на самия сертификат, малко странно е всички сертификати да са изкарани в един ден.

3
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

няма проблем, че са преиздадени с една и съща дата. Това не трябва да те притеснява.

0
n1p3ha avatar n1p3ha 20 Точки

Защо има чосове само за Lab (C# Basics)

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Часовете ще бъдат поправени и ще се добавят и тези от лекциите.

0
n1p3ha avatar n1p3ha 20 Точки

Благодаря. 

Просто ми бе чудно!

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Какво трябва да зададем, за да се виждат сертификатите ни само от работодателите? Т.е. да са "public" само за тях?

0
23/04/2015 10:33:32
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Ако искаш да ти е публичен, всички, които имат линка ще го виждат. Ако е "личен" може да го виждаш само ти. Ако става дума за работодателите (фирмите-партньори на СофтУни), те имат достъп до профилите на студентите и могат да виждат оценките им, така че няма нужда да виждат и сертификата (щом е "личен").

2
23/04/2015 11:24:16
Amaurea avatar Amaurea 9 Точки

Здравейте!

При мен сертификатите не се виждат.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Здравей,

Сертификатите ти в момента не са публични и за това само ти можеш да си ги виждаш. Можеш да си направиш всички сертификати публични от бутончето в колоната "Публичност" в таблицата.

Поздрави,
Владислав

1
04/05/2015 12:57:12
Amaurea avatar Amaurea 9 Точки

Мерси за отговора, но --> http://prntscr.com/71cxpf

Къде е това бутонче :D

Имам право на сертификат, но го няма.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Здравей, 

Проблемът при теб е, че си имала сертификати за които можеш да кандидатстват, но не си кандидатствала.

Системата с сертификатите малко се променя и махнахме кандидатстването, като сертификатите вече ще се дават на всички изпълнили изискванията, без да кандидатстват за тях.

Ще се погрижим да дадем сертификати на всички хора които са изпълнили изискванията за даден сертификат, но не са кандидатствали, още тази седмица.

 

Поздрави,

Кристиан

2
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

А ако решим да си поправяме оценките, автоматично ли ще променят в сертификата?

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, промените се нанасят, ако си увеличиш оценката след поправителната сесия на съответното ниво, в което е курса. Ако се явиш на поправка за следващо издание на курса, ще имаш нов сертификат. ;)

1
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

 Ако искам да се явя на поправка или повишаване на оценка при следващо издание на курса, от къде да следя за възможните изпитни дати и как да заявя желание?

0
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

Изпитните дати и поправките може да следиш от графика на учебните зали. Мисля че записването за самия изпит или поправка става на място, в СофтУни, като има някакъв срок за записване и заплащане. Надявм се някой да успее да ти даде по-компетентен отговор на втория въпрос :)

0
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Моля да погледните сертификатите по JS App и HQC - първия по JS App на почти всички теми часовете са 0. Втория поради многото теми малко се препокрили работите. 

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Сертификата за курса по Качествен програмен код е оправен. Скоро ще се добавят и часовете за другия курс. ;)

1
iliangrekov avatar iliangrekov 63 Точки

Здравейте, при мен всичко излиза с изключение на PHP. Нали все още критерият е успех над 5.00?

Другото, което не разбрах е сега ще получим ли сертификати за ниво 1?

Който е със среден успех над 5.00 като НЕ включваме teamwork оценката ще получи ли сертификат за завършено ниво или вече при новата програма за този модул не се полага сертификат. 

1
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

JS сертификат имаш ли, понеже при мен липсва(освен споменатото PHP) :), иначе +1 за въпроса - и аз не разбрах напълно сегашната концепция за сертификатите при смяната на програмата.

1
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

И при мен липсва JS и PHP.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Колеги,

Относно забавянето на поправката на часовете за лекциите - в понеделник екипът ни ще определи какво трябва да се зачита и какво не в сертификатите и всичко ще бъде поправено и еднакво за всички курсове.

 

 

0
FlipRF avatar FlipRF 16 Точки

Все още ми се губи сертификата от JavaScript. Не трябваше ли да е готов вече?

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей, 

можеш да видиш всички сертификати от падащото меню в профила ти. Отделно ще ти го пратя този по JS на имейла.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.