Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tihomirtx88 avatar Tihomirtx88 9 Точки

Моля за помощ за For Loop - Lab

Имам проблем с изписването на функцията ,

for (int i = 1; i < 100; i+=1)
            {
                cout << i << end.................тук в тялото  не ми дава cout като функция  и ми го подчертава с червено ,също така нямам идея какъв е този знак след еnd .Моля за малко разяснение за да мога да почна да боравя и решавам задачи .
            }

Тагове:
0
Programming Basics with C#
peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 120 Точки

Здравей, 

В началото на програмата след #include

добави

using namespace std;

След endl; има точка и запетая.

 

0
Tihomirtx88 avatar Tihomirtx88 9 Точки

Благодаря ти.

0
Tihomirtx88 avatar Tihomirtx88 9 Точки

Може ли да те помоля  да  копираш как трябва да изглежда цялостно за да ми изкарва функцията, защото продължава  да не ми я изкарва.

Благодаря предварително

0
clubhouseinvites avatar clubhouseinvites 0 Точки

The application is in the beta testing stage and hasn't totally evolved. Accordingly, just a predetermined number of individuals get a welcome for an opportunity to test this application. Therefore, it has become fairly an 'select' stage for specific individuals to interface and organization. clubhouse invite generator The application is in the beta testing stage and hasn't totally evolved. Accordingly, just a predetermined number of individuals get a welcome for an opportunity to test this application. Therefore, it has become fairly an 'select' stage for specific individuals to interface and organization.

-1
peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 120 Точки

#include <iostream>

using namespace std;

int main(void) {

for(int i = 1; i <= 100; i++) {

cout << i << endl;

}

return 0;

}

Нещо такова трябва да бъде :)

0
Tihomirtx88 avatar Tihomirtx88 9 Точки

Продължава да не ми чете функциите 

using System;

namespace NumbersFrom1_100
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            for (int i = 1; i <= 100; i++)
            {

                cout << i << endl;        -----цялото ми е в червено ????

            }

            return 0;                      ----- това също е във червено 

        }
    
    }
}
 

0
26/02/2021 13:47:22
peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 120 Точки

Това е на C#

Там за да печаташ на конзолата използвай:

 

using System;

 

namespace NumbersFrom1_100

{

    class Program

    {

        static void Main(string[] args)

        {

            for (int i = 1; i <= 100; i++)

             {

Console.WriteLine(i);

}

        }

    

    }

}

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.