Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

[Teamwork] Web Dev Basics - Защити на проекти

Здравейте колеги,

Решихме да има две защити на 02.05.2015г. и на 10.05.2015г.

Понеделник ще пуснем записване за групи където ще можете да си изберете в коя от двете групи да защитавате проекта си. Срока за избор на група най-вероятно ще е 30.04.2015г.

Ще има 10 точки бонус за хората, които ще се явят на първата дата. Критериите можете да ги видите в заданието.

Малко по подробно обяснение съм дал в началото на видеото за Web Security.

Поздрави,
Владимир Георгиев
SoftUni Team
http://VGeorgiev.org/

10
Advanced Level: Back-End 11/05/2015 18:41:24
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Забелязах, че в системата трябва да се качат проектите като домнашно до 03.05 (полунощ).

Това и за хората, които ще ходят на защита на 10.05 ли се отнася, защото се губи смисъла от допълнителното време за кодене за втората дата? Или аз нещо не съм разбрал - може някъде да е дискутирано вече.

2
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Не се губи смисъла, защото се дава само линк към проекта. И все пак е логично това да са проектите за колегите, които днес защитаваха

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

А линка към гита ли или към публичният сайт, трябва да се качи?

1
02/05/2015 22:56:24
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Изглежда съм въвел скайп профила си вместо потребителското име в google документа (вече го оправих) за записване онлайн. Надявам се, че не е проблем и да си мина по скайп? :/

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Май има някаква грешка, защото в списъка с онлайн защитите и в списъка с присъственото (за 10 май) се повтарят хора. Явно онлайн-защитаващите сте ги включили и в другия график.

(Повтарям си този пост за да вдигна темата, че с коментар не става.)

0
09/05/2015 22:15:38
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Може би онлайнерите ще са в посочените времена със съответният проверяващ ?!?

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Ами часовете за един и същи студент в двата списъка се разминават. Със сигурност има грешка.

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Имаше лека грешка и някой хора от онлайн списъка ги имаше и в присъствения списък.

Махнал съм (надявам се всички) повтарящи се.

Важно:

  • Онлайн хората да си гледат часа от онлайн списъка.
  • Присъствените хора часа им остава както е бил.

Поздрави,
Владо

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.