Loading...
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Грешка при отваряне на Web-Development-Basics курса

Здравейте,

Исках да попитам дали можете да ми помогнете, тъй като от сутринта при отваряне на Web-Development-Basics курса ми дава сървърна грешка?

грешка: Failed to load resource: the server responded with a status of 500 (Internal Server Error)

Благодаря предварително!

Тагове:
cherokee avatar cherokee 146 Точки

При всички е така. Ще се оправи в един момент.

0
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Аха, помислих, че е в мен проблема, тъй като колежката Ани Чалъкова, ми каза че при нея всичко и се отваря. Мерси все пак за отговора. :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Курсът е достъпен вече. Виж тук.

0
28/04/2015 16:23:29
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

не е още

0
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Да и при мен още ми дава грешка.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

При мен се отваря, извинявам се, че ви подведох. Колегите работят по въпроса в момента. Извиняваме се за неудобстовото!

Междувременно имате достъп до ресурсите в SVN хранилището ни (user: student, pass: student) и в YouTube канала ни.

1
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Когато не си логнат се отваря, ако си се логнал гърми.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Вече би трябвало всичко да е наред. Извиняваме се за забавянето. :)

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Влади, при мен гърми все още. На телефон съм и не мога да ти кажа с каква грешка, но си показва софтуни 404 грешката с монитора.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Ами, да - бях забравил един checkbox от настройките да го направя на реалната среда. Извинявам се, че ви подведох... Сега би трявало вече да е наред. Ако може някой да потвърди, ще е прекрасно. :)

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

 Потвърждавам. Работи. Но се счупи нещо друго.

Когато кликна горе на съобщение, което излиза при камбанката, ми се зарежда линка към това съобщение, но не се маркира като прочетено

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.