Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Barish avatar Barish 8 Точки

[Теам Project Defense] JavaScript Apps април 2015

Аз съм от отбора Kiwi Fruit. Не мога да се свържа със екипа на softuni за защитата, нито чрез скайп, нито онзи телефон, който е оставен в скайп. По принцип трябваше да защитаваме в 12:10. Кога ще е защитата?

0
JavaScript Applications 29/04/2015 12:49:47
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравей, аз съм в залата,  и защитите на екипни проекти се провеждат.

В момента отборът, който презентира е 616. Team Bajic.

Малко закъсняват с графика, направи си сметка кога ще дойде вашият ред.

1
29/04/2015 12:22:42
Barish avatar Barish 8 Точки

Gadnite dostavchichi nqmali tok i ot 10 minuti nqmam net i do 4 nqma da imam :@ pisha ot smartfona moje li da kajesh na softuni ekipa che nqma da moga v momenta da zashtitq proekta

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Защитите вървят с известно закъснение. В момента започват защитите на онлайн екипите.

1
Barish avatar Barish 8 Точки

Gadnite dostavchichi nqmali tok i ot 10 minuti nqmam net i do 4 nqma da imam :@ pisha ot smartfona moje li da kajesh na softuni ekipa che nqma da moga v momenta da zashtitq proekta

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,

 

Ще очакваме да пишеш в Skype когато имаш интернет и да направим защитата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.