Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф - 26-28 юни 2015

Колеги, следващия СофтУни конф се пада да го направим някъде в края на юни / началото на юли.

Още не сме избрали дати и място, но ще се радваме да обсъдим този въпрос с всички вас:

  • Дати: предлагаме уикенда 26-28 юни 2015. Какво мислите?
  • Място: може би пак на Пампорово?

Хотел Рила в Боровец е в ремонт и няма да работи до октомври.

Вече имаме огромен видео екран (3.5 метра) така че мястото на провеждане може и да няма голяма зала. Достатъчно е има капацитет за 200 души с възможност ресторантът да може да се ползва и за зала. Естествено, трябва да ни дадат "студентска" цена.

Ако направим конфа на морето, ще дойдете ли? Мисълта ми е, че е далеко и трудно ще пътуваме.

Мнения, коментари и предложения за място на провеждане са добре дошли.

13
Events
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Имаме дата и място за СофтУни конф юни 2015:

  • Дати: уикенда 26-28 юни 2015
  • Място: хотел Самоков, Боровец

Скоро ще пуснем регистрация. Още не сме готови с програмата.

3
15/05/2015 11:31:31
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Морето звучи добре, но наистина е доста път. Пък и има един друг момент, че 26-28 юни си е вече в летният сезон и ще е много трудно да се получи "студентска" цена (е по нашите стандарти). Може би наистина ще е добре да се направи в планината, пък и ще ни е малко по-прохладно.

0
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 12 Точки

Мога да помогна с намирането на подходящ хотел, но ми е нужна малко повече информация. Нека някой от СофтУни Тийм се свърже с мен :) 

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

26-28 юни, няма да ни дадат студенски цени на морето :)
Боровец е най-добре, поради близоста си до София, но предполагам че където и да се направи конференцията, ще се запълнят местата :)

2
MladenMladenov avatar MladenMladenov 80 Точки

За това Open-Air, ще има място за всички laughing

1
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Аз бих предложил Вършец. Сравнително неизвестен курорт и доста подценявам, но не съм чул да има някой недоволен

3
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Предложи конкрвтвн хотел капацитет поне 150 места. Сещаш ли се за някой?

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Не.
Има едни два хотела, единия ~130 места, другия около 80, които доколкото успявам да се ориентирам по разни карти, са в непосредствена близост. По-големият разполага с конферентна зала от 120 места. На практика трябва да се резервират от сега : )
Не съм от Вършец и не разполагам с хотел там, така че не смятам да започвам кръстоносен поход под надслов "Юруш към Вършец, неверници", просто излязох с предложение.

Edit:

Видях и условието за конкретност: http://www.ata-spa.bg/

http://www.sunnygarden-spa.com/

Цените явно са в рамките на 35-45 лева на човек.

Еdit #2.

Не знам на кой сайт да вярвам за цени. Може и въпросните рамки да са 45-55.

0
30/04/2015 00:38:29
VenelinGrozev avatar VenelinGrozev 130 Точки

Хотел АТА не може да поеме 150 човека, спал съм там. Съмнявам се, че има хотел, който може да поеме такъв брой хора - повечето са малки, семейни.

Иначе Вършец е хубаво и доста зелено местенце, подходящ старт за еднодневни преходи - примерно до връх Тодорини кукли и обратно. Може да се отиде и до дефилето но до там е по-дълъг прехода. По главната алея има много красиви чинари. Ако има някаква организация може също да се иде до Врачанският балкан и да се наблюдават белоглавите лешояди.

0
30/04/2015 11:26:22
vasil.jivkov avatar vasil.jivkov 39 Точки

хм... А една Исмена СПА - гр.Девин не може ли да се предложи :D ?

Ако уредите подобни цени като тези които плащахме за състезанието, мисля че ще останем доволни...

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Вече имаме конкретна оферта от Исмена в Девин, но там капацитетът е недостатъчен. Ще трябва да сме пръснати в няколко хотела, а залата е доста малка и с много зор ще съберем 180-200 души. Настаняването е в стаи по 3-ма. И е далеко. Много минуси се събраха и остава като резервен вариант.

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз се сещам за 3 хотела с големи конферентни зали, хотел Самоков в Боровец и Гранд хотел Банско, Интерхотел Сандански, за други не сещам в момента с големи зали. Някои имат доста добри цени за пролетния сезон.
 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

От трите само Самоков може да докара студентски цени. Ще го проверим.

0
tpavlova avatar tpavlova 32 Точки

Колеги, 

локацията търпи ли коментар?

Банско около тези дати дават добри цени - AI е 55 лв.(цена на рецепция + зала за 200+ души)  например Гранд Хотел Банско.

Цени като за конференция можем да договорим 20 - 30% надолу. (мога да помогна в събирането и систематизирането на оферти, ако има нужда)

 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Вече сме предплатили за хотел Самоков.

За Банско - > може ли да ми изпратиш конкретна оферта - къде има за 55 лв. all inclisive + зала за 200 души? нека имаме повече възможности за следващите конференции.

Пътят до Банско е доста повече от Боровец.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.