Loading...
jeni79bg avatar jeni79bg 2 Точки

Изпит Advanced C# 31.05.15

Здравейте,

Вече има качено разписание на курса Advanced C# и изпита е обявен за 31.05.15г. от 9.00ч., а на 28.05.15г. е обявен TeamWork Public Defence. Може ли някой да ми каже ако запиша сега Fundamental Level и поради невъзможност не успея да се явя нито на изпита, нито на въпросната защита дали ще имам друга опция да продължа напред или ще трябва да спра до тук?!?

Тагове:
2
C# Advanced
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Можеш да се явиш на поправка след края на нивото /поне засега таксата е 20 лв. за явяване на поправка/.

За защитата на екипния проект е достатъчно един човек от екипа да се яви или включи по скайп - т.е. не е задължително да си там.

0
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Получила ли си е-майл със заглавие " Какво ти предстои в СофтУни" ? Ако не си отваряла пощата провери всичко е описано вътре . 

"Продължителността на модула е 6 месеца, като в този период влизат лекциите, защитите на екипните проекти, редовният изпит (в края на всеки от 5-те курса) и поправителната сесия (в края на модула).

 За да продължиш в следващото ниво, трябва да си взел/а 3 от 5 курса от Модул #1."

 

0
boyanst avatar boyanst 29 Точки

Здравейте,

Някой знае ли дали на изпита на 31.05 ще има условията на задачите на word формат, защото е доста по-лесно до вземаш input-a и да тестваш решението дали работи.

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Задачите ще се дадат на хартия, отделно ще ви качим в джъдж архиви с нулевите тестове. Това е практиката от известно време насам.

2
boyanst avatar boyanst 29 Точки

Супер.

0
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

 

355

 Много яко, само трябва да внимаваме да не допуснем правописна грешка, при някой масив. ;) Успех колеги!!! Аз съм с вас :)

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Към лекторите, едно кратко питане малко по-встрани, но свързано определено с темата. C# advanced сега свърши. Fundamentals нивото обаче беше казано, че за разлика от другите две нива Advanced, които ще се въртят на 6 месеца, ще се върти на 4 (и трите с продължителност 6 месеца). Ако е така, това означава ли, че края на септември (май + 4) ще има нормален изпит по C# advanced за новото ниво Fundamentals (започващо август=април+4) и повишителна сесия за вече миналото ниво в края на октомври (април + 6)?

0
02/06/2015 23:27:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.