Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PetarNeshkov5360 avatar PetarNeshkov5360 23 Точки

Task Manager- JS Advanced Retake Exam - 10 December 2019

Здравейте! Опитвам се от известно време да реша задчата, но не успявам повече от 87/100 да докарам. Ще бъда благодарен, ако някой намери грешката ми! Благодаря предварително!

Решението ми: https://pastebin.com/Fa07XAHj

Линк към джъдж: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/2819#0

Условието може да го изтеглите от джъдж тъй като тук не ми го дава да го сложа 

 

Тагове:
0
Java Advanced
svephoto avatar svephoto 1191 Точки
Best Answer

Здравей, PetarNeshkov5360,

 

Една идея за края на решението ти, която може да пробваш, ако искаш:

 

        greenButton.addEventListener('click', e => {
            inProgress.children[1].appendChild(article);
            let finishButton = createElement('button', 'Finish', 'orange');
            greenButton.remove();
            flexClass.appendChild(finishButton);

            finishButton.addEventListener('click', e => {
                complete.children[1].appendChild(article);
                flexClass.remove();
            })

 

Поне аз като работя с remove() вместо с removeChild(), съм по-сигурен в резултата. Така, както си го направил в червения бутон. Освен това при този вариант, който ти предлагам, трябва да направим greenButton.remove() вместо flexClass.removeChild(greenButton), а вече във finishButton директно премахваме flexClass.

2
02/05/2021 00:54:29
PetarNeshkov5360 avatar PetarNeshkov5360 23 Точки

Благодаря за бързият и адекватен отговор! Не съм предпалагал, че remove и removeChild биха могли да имат такава разлика. Приятно прекарване на празника!

1
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Моля, радвам се да помогна. yes

Да, преди и аз не подозирах, че има такава разлика между двете, но след като го разбрах вече ми е много по-лесно в работата по различни проблеми.

Благодаря за пожеланието, приятно изкарване на празника и на теб, и Честито Възкресение Христово! laugh

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.