Loading...
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки
Best Answer

Следват след една седмица поправки. После почивка до началото на юни(не съм сигурен за точна дата) Когата Започва курса по ООП новото ниво 1 или fundamental модула. С тях ще минем през лекциите за да не сме на сухо по темата в Back-end Модула който започваме в средата на юни... пак не съм сигурен за точна дата.

0
Abraxas avatar Abraxas 47 Точки

А c# advanced какво го правим? 😃

0
TrifonApov avatar TrifonApov SoftUni Team Trainer 131 Точки

За сега единственото, което можем е да ходим на лекциите на Fundamental модула през май. Най вероятно в някой курс от Front-End ще го вкарат... на мястото на html ще имаме  официално курса по ООП. C# Advanced може на мястото на JSBasics... Макар че доколкото разбрах то advanced са регекси хеш таблици или нещо от сорта... които предполагам не са много различни от това което сме минали по Java, JS и PHP...Но това го казвам на база това което чух за курса, без да съм напълно наясно какво ще има

0
TKlasnakov avatar TKlasnakov 28 Точки

Аз също имам няколко въпроса :

1. Как да презапишем 1-во Ниво ?

2. Ако презапишем първо ниво взетите изпити ще ни се смятат ли за взети (примерно TW & PS) ?

3. Ще имаме ли време да вземем новото 1-во ниво и да запишем Front-End модула още тази година ? 

Сигурен съм, че в процеса на обяснение ще изкочат още въпроси, но ще съм много благодарен ако някой отговори на тези :) Благодаря предварително :)  

1
04/05/2015 11:51:54
hivcho avatar hivcho 2 Точки

Влизаш в профила си и от падащото меню-плащания.Там избираш ниво 1-презаписване.Трябва да се плати до днес.За признаване на изпитите не съм сигурен.

1
TKlasnakov avatar TKlasnakov 28 Точки

Нямам такава опция :) 

0
SummonedToDIe avatar SummonedToDIe 19 Точки

Пиши на екипа и ще ти го добавят! Срокът е до 17.00ч днес!

0
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Здравейте колеги, трябва ли да се заплати някаква сума за явяване на поправка/повишаване на оценката и ако да каква и до кога?

2
Dakov avatar Dakov 4 Точки

Аз също се интересувам.

Бих искал да попитам и за срока за заплащане на Back-end модула. Нали вече така се казва.

0
svetlozar_kirkov avatar svetlozar_kirkov 11 Точки

Аз също се присъединявам към питането за поправките за ниво 1 от Януари 2015: кои дати и в кои часове ще са (в "график на залите" все още няма такава информация) и как ще се заплащат?

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.