Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

FlipRF avatar FlipRF 16 Точки

За кого е предназначен курса?

Доколкото разбрах новите модули не стартират до юни. Току-що минах php курса и останах с впечатлението, че ще има нещо допълнително за нашия поток този месец. Не изглежда да съм записан за Advanced C# обаче, така че сега не знам аз ли съм нещо в грешка или съм изпуснал нещо. Някакво официално разяснение би било добре.

2
C# Advanced
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравей Филип,

 Този курс е първият от модул Fundamentals за новите студенти от прием май 2015. За студентите, които са настоящо ниво 1 и ниво 2 модул Back-end стартира на 15 юни с курс Бази Данни.

Допълнително, студентите от настоящото ниво 1 ще бъдат записани в следващия курс от модул Fundamentals - Обектно Ориентирано Програмиране. Този курс ще започне на 1ви юни. Това ще даде на всички, преминали успешно настоящото ниво 1, основни познания, които ще са необходими за преминаване успешно на модул Back-end. Този курс няма да завършва с изпит и няма да се оценява. Той е само подготвителен.

Всички, които преминат настоящото ниво 1 и след това модул Back-end ще продължат през смесена програма в модул Front-end, като там вместо курсове по Web Fundamentals и Javascript Basics, ще вземат липсващите курсове от модул Fundamentals.

10
04/05/2015 12:30:34
FlipRF avatar FlipRF 16 Точки

Благодаря за пояснението. Щом така или иначе нямам нищо този месец, ще следя курса като наблюдател.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.