Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Започва курса по ASP.NET MVC + hangout (live stream)

Здравейте,

Днес съм леко excited, понеже започва курса по ASP.NET MVC.

Направена е и нова категория. Ако имате въпроси, ще се радваме да ви отговаряме с Владислав Карамфилов. 

Има още нещо. Ще се пробвам да пусна hangout в google plus и би трябвало да можете да гледате лекцията и от youtube.

Hangout: https://plus.google.com/events/cjl2lqe24qsq22qiba6ja8j7e40

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=s9IGAxFa938

Искам да се извиня ако нещо не се получи. Това е тестова функционалност, която не знам дали ще се получи и с какво качество ще бъде. Все пак ако има желаещи да бъдат beta testers, ще бъде супер.

Тагове:
21
C# MVC Frameworks - ASP.NET
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

По случай новия курс за ASP.NET MVC искам да ви споделя НЕЩО. :)

25
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

ХАХАХАХАХАХАХАХ като видях, че си коментирал, просто очаквах да е това :D

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Е, не се сдържах да покажа различната си гледна точка. :D

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Макар, че не изпитвам омраза към PHP, експоненциално ми нарастваше приятното чувсвто при увеличаването на процентите на uninstaller-a na PhpStorm :D

11
04/05/2015 16:51:42
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Много добре се получи! Качеството беше повече от добро! Поздравления за първия пряк ефир :)

3
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Мерси. Това беше единственото видео, което не се счупи :D Уж тест, но се оказа най-стабилното видео.

1
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Има ли желаещи от онлайн хората да продължавам да пускам live stream в hangouts?

Има ли желаещи да ме гледат live?

Защото ако никой не гледа, няма смисъл да го пускам.

Поздрави,
Владо

6
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Има желаещи и не само от онлайн-ърите. Крайно време беше да има live-stream.

 

+1 от мен.

2
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Отличен беше стрийма, поздравления Владо! Ще е готино това да се превърне в практика.

Единственият недостатък на лайв-а е че не може да се променя скоростта, но ... какво да се прави xD

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Ще качвам линковете в сайта на курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.