Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kizzata avatar Kizzata 12 Точки

[Advanced C#] Неактивно поле за качване на домашно?

Здравейте колеги,

Само на мен ли ми е неактивно качването на домашно за първата лекция? И освен това все още ми стои активно записването за Fundametials Level, при условие че съм се записал и платил (имам Потвърдено плащане за курса във профила си).

Мерси предварително,

Калоян

Тагове:
0
C# Advanced 05/05/2015 15:27:56
yasvisu avatar yasvisu 20 Точки

Ами аз взех, че им се обадих и лично ги помолих да ме включат. И аз имах подобен на твоя проблем. Задачите би трябвало да са достъпни независимо, отляво.

Поздрави!

Ясен

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Най-добре се свържи с екипа https://softuni.bg/contacts , те ще погледнат какво се случва. Би трябвало ако си записан за курса да има възможност да качваш домашното. Като цъкнеш на курса горе в дясно в зелено правоъгълниче трябва да пише : „записан: {формата}“.

1
Kizzata avatar Kizzata 12 Точки

Мерси за отговора, получих имейл, че съм приет във Fundamental Level, но не ми пише че съм записан. Ще пробвам след малко пак да звънна. Cheers!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.