Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
DimitarDimitrov30 avatar DimitarDimitrov30 3 Точки

Whitelabel Error Page

Whitelabel Error Page This application has no explicit mapping for /error, so you are seeing this as a fallback. Tue Jul 20 16:07:37 EEST 2021 There was an unexpected error (type=Not Found, status=404). No message available При опит да заредя някой от html файловете от ресурсите ми излиза следното нещо. Имам направен контролер @RequestMapping, @GetMapping всичко стартира се в InteliJ но не изкарва нищо в браузъра. Опитах да сменя портовете, също и в Application класа да задам в @SpringBootApplication да сканира определен пакет в случай че не намира контролера (@SpringBootApplication(scanBasePackages = "com.example.demo.web")) но без успех . Ще съм благодарен ако някой има предложения къде може да е проблема. Благодаря предварително.
Тагове:
0
Module: Java Web
svephoto avatar svephoto 978 Точки

Здравей, DimitarDimitrov30,

В www.stackoverflow.com попаднах на един пост на колега, на когото му е помогнало следното:

@SpringBootApplication

@ComponentScan({"com.mypackage.controller"})

public class Application {

public static void main(String[] args) {

SpringApplication.run(Application.class, args);

}

}

Нямам представа дали на теб ще ти свърши работа, но ако решиш, може да опиташ и да видиш дали въобще нещо ще се получи в положителна посока. Иначе и на този линк има някакви неща, погледни ги, ако искаш:

https://www.websparrow.org/spring/how-to-resolve-whitelabel-error-page-in-spring-boot

Успех!

0
20/07/2021 18:48:52
DimitarDimitrov30 avatar DimitarDimitrov30 3 Точки
  1. Опитах нещата коиро предложи благодаря но не стана за съжаление. След няколко дни опити обаче установих че когато в контролера сложа @RestController вместо @Controller тръгва и не мога да си обясня защо...На мен обаче ми трябва да тръгне с @Controller така че се връщам в изходна позиция
0
svephoto avatar svephoto 978 Точки

Надявам се да намериш успешно решение на проблема.

0
MartinBG avatar MartinBG 3862 Точки

Каква е грешката в конзолата? Там трябва да има повече детайли за проблема.

Проврете дали ресурсите се намират на правилното място в проекта.

Иначе, най-добре направете нов проект, като следвате някое ръководство за Spring, например:

Serving Web Content with Spring MVC

Serving Static Web Content with Spring Boot

Serve Static Resources with Spring

После го адаптирайте към нуждите на проекта си или вижте какво е различно в сетъпа, което може да чупи нещата.

0
23/07/2021 17:02:02