Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Flucg avatar Flucg 16 Точки

[Семинар] Overnight CV Makeover

Здравейте,

 

току що прочето събитието за конкретния семинар. С радост установих, че всички 150 места за присъствие са заявени. Въпросите са ми, да се пробвам ли въпреки всичко да се изтърся на семинара без да съм записан, и ако не - ще го има ли качен в сайта като клипче? 

Тагове:
0
Events
d.roshlev avatar d.roshlev 20 Точки

Аз също късно видях за този семинар и се разочаровах, че свободни места вече няма.
На мен също ми е интересно дали ще има клип от семинара.

Поздрави!

0
05/05/2015 19:15:13
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Ако смяташ за коректно да се изтърсиш, изтърси се. Все си мисля, че функционалността на сайта за записване на семинарите не е сложена за красота. Днес залата на семинара "Ръцете ми пречат - Как да се държим, когато говорим пред публика" беше пълна. Представи си да си се записал, някой да се изтърси и да няма къде да седнеш... Предполагам, че има и такива, които се записват и после не присъстват, но въпреки това не ми се струва справедливо.

0
05/05/2015 23:18:22
i.alidzhikov avatar i.alidzhikov 63 Точки
С малки изключения всички проведени семинари в СофтУни имат качен видео материал след лекцията. Не си заслужава да присъстваш, при положение че не си записан. ; )
0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Симинара е безплатен.Ако смяташ , че си заслужава отивай.Когато нещо ме интерсува бих стоял дори прав.

Не че не ми се е случвало това. Така , че въобще не се чуди.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

Поради големия интерес, преместихме семинара "Overnight CV Makeover" в голямата ни зала - Inspiration. Тоест има още 65 места, така че можете да се запишете от тук.

За тези, които не успеят да дойдат, ще запишем видео, да. То ще бъде качено на страницата на семинара.

1
07/05/2015 11:42:53
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте, приятели! За съжаление, по молба на лектора, видео от семинара "Overnight CV Makeover" няма да бъде записвано.

0
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Мдааа, нормално при положение, че курса струва 500 долара. Явно най-бързия печели... Не съм достатъчно нагъл, за да се изтърся, след като не съм се записал. Ще се радвам, обаче, ако колегите, които го посетят, споделят впечатления след това. Това поне, лектора не може да забрани :)

0
07/05/2015 12:14:23
mariqdicheva avatar mariqdicheva 0 Точки

В сайта на евента пише ,че няма да бъде записван по молба на лектора и става въпрос само за това събитие.

Хубав ден ви желая и успех на тези,които са се записали :)

0
Flucg avatar Flucg 16 Точки

По време на семинара лектора каза, че няма смисъл да се снимат slide-овете, защото той щял да ги даде за качване в сайта. Аз обаче не мога да се ориентирам къде евентуално би трябвало да е качена презентацията? Качена ли е изобщо? 

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Презентацията ще бъде качена на страницата на семинара, както правим обикновено: https://softuni.bg/trainings/1122/Overnight-Resume-Makeover

Очакваме лектора да ни изпрати финалната версия на презентацията. Когато я имаме, ще я качим на страницата на семинара.

1
21/05/2015 17:09:51
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Здравейте,

 

Днес е 24.05 и все още не виждам салйдовете на сайта на семинара.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей :) Няма слайдове, защото и ние ги нямаме. Доколкото знаем, лекторът е зает с пътувания в момента, но като ни ги изпрати, ще се качат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.