Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

onefen avatar onefen 27 Точки

Екипни проекти за online студентите

Здравейте бихте ли ми казали как стои въпроса за eкипните проекти за студентите online. Трябва ли всички от екипа да присъстват на защитата. Тъй като не съм от София и работя това юе ми е доста трудно в работен ден (28 май е в четвъртък) или може само по 1 от екип - някой от София например, но разбрах че екипите се определят от Softuni. Освен това комуникацията на такъв екип onlinr ще е по затруднена и бавна - скайпове, соц. и прочие. И това за точките и за online студентите ли важи или при нас пак ще е 100 % от изпита както другия курс за C#.

0
Fundamentals Module
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

До колкото знам оценката се формира както за присъственото, без бонуса са присъствие - т.е. виж първата презентация там пише - по памет - 80% изпит, 10% домашни, 10% екипен проект(записването за екипен проект НЕ е задължително). За онлайн хората защитата може да стане и по скайп. Иначе самата защита може да се направи от 1 член на екипа, не е нужно всички да присъстват. Онлайн екипите са по-големи като бройка от присъствените. Екипите се избират от СофтУни по споменатия на първата лекция принцип, като организацията и комуникацията си зависи от вас - ако искате скайп, ако искате фейсбук, ако искате се събирате някъде (включително и в СофтУни), няма ограничения.

0
05/05/2015 23:58:37
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Здрасти!
Ако всички сте далече или просто нямате възможност да присъствате на защитата на проекта, можете да га защитавате онлайн по скайп.
Но ако има поне един човек от екипа който може да се яви в университета, не е проблем сам да представи проекта ви.

Поздрави!

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

На защитата не е нужно да присъстват всички. Достатъчно е един човек от отбора да може да дойде на място. Специално за онлайн студентите има възможност защитата да се осъществи и по скайп.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Ако е вечерта може но през деня ще е доста сложно дори и по скайп. В работно време няма как, но е добре поне че не се налага да се пътува до София специално за защитата. То сега за всички изпита е до 80 точки така ли. Защото на предния курс за начинаещите C# отценките от домашните важаха само за приъсътвеното обучение, а за online студентите беше 100 % от изпита, може и сега да е така незнам?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не, не е така. Всички вече се оценяват по еднакъв начин. Дори процентите от присъствие се водят към бонусите, така че нещата са изцяло изравнени.

Онлайн отборите обикновено са с повече членове. Достатъчно е един от вас да има възможност да отдели 15 минути по време на защитата да се включи по скайп.

2
onefen avatar onefen 27 Точки

Да благодаря за информацията

:)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.