Loading...
Blazer57400 avatar Blazer57400 -3 Точки

Take a look at these sample questions, along with suggestions for how you could approach Multiple choice question; Short answer question; Essay question.

 

prepaidcardstatus

-4
2
krum_43 avatar krum_43 756 Точки

Здравей колега,     

Тук се набляга на практиката.Големите и скучни теории остават за ФМИ към държавните университети.

0
18/08/2021 08:04:01
arnold avatar arnold 50 Точки

Като за теория, не беше много лесен този тест, имаше объркващи въпроси и няколко с фрагмент от код, които трябва да компилираш на ум :D Имам забележка за въпросите и 30-те минути, според мен трябваше да е 40 минути, на въпрос по 2 минути е ок, за да имаш време да помислиш като хората.

Практическия го реших с максимален брой точки, но не знам заради умора или нещо друго, изкарах 17/20 на теорията, чудя се да се явявам ли пак на теорията, другият път трябва да ни кажат от Софт Уни да наблегнем на теорията или поне да ни дадат примерни теоритични тестове..

1
15/08/2021 21:12:27
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Щом имаш максимален брой точки от практическия изпит, според мен няма нужда да се явяваш пак на теорията. Домашните (ако са редовно предавани и с всички задачи) и оценката от теоретичния изпит (ако е отлична, мисля) добавят по 5% бонус към оценката от практическия, ако да речем, тя е под 5 и чрез тези бонуси, например, може да мине над 5, като това е най-вече заради сертификата. Освен ако няма някакви промени по тези неща, разбира се.

1
arnold avatar arnold 50 Точки

Аз доколкото знам теоритичния е за ЦПО сертификата, че там са две оценки, една за практически изпит и друга за теоритичен, но не знам каква тежест има този сертификат ЦПО.

0
16/08/2021 21:25:44
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.