Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LilianaVelvheva avatar LilianaVelvheva 17 Точки

Къде ми е грешката в тази задача 01. Print an Array with a Given Delimiter и защо judge ми дава 0 точки?

Това е моя код: https://pastebin.com/PPNyF4Xb

Ето и условието на задачата:

1.Print an Array with a Given Delimiter

The input comes as two parameters – an array of strings and a string. The second parameter is the delimiter.

The output is the elements of the array, printed on the console, each element separated from the others by the given delimiter.

Examples

Input

Output

 

Input

Output

['One',

'Two',

'Three',

'Four',

'Five'],

'-'

One-Two-Three-Four-Five

 

['How about no?',

'I',

'will',

'not',

'do',

'it!'],

'_'

How about no?_I_will_not_do_it!

Тагове:
0
Module: JS Advanced
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Здравей, LilianaVelvheva,

 

При теб за вход функцията приема само един параметър, а трябва да приемем два параметъра, което е посочено още в началото на условието: "The input comes as two parameters – an array of strings and a string.". След това кодът може да стане дори само един ред:

 

function printAnArrayWithAGivenDelimiter(array, delimiter) {

    console.log(array.join(delimiter));

}

0
24/09/2021 10:27:52
LilianaVelvheva avatar LilianaVelvheva 17 Точки

Много благодаря.

0
svephoto avatar svephoto 1191 Точки

Моля.

0
MarioStoyanov avatar MarioStoyanov 1 Точки

function printAnArrayWithAGivenDelimiter(array, delimiter) {

    console.log(array.join(delimiter));

}
аз имам друг проблем с този код в студио код ми дава правилния отговор а в джъдж
One,Two,Three,Four,Five,-, това

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.