Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nexus avatar Nexus 119 Точки

ООП след ниво 1 и преди Back-End програма ?

Здравейте,

Моля някой по-запознат да сподели информация какво ще представлява ООП-то за нас. До колкото знам ще е с продължителност 2 седмици. Това би означавало, че ще е доста орязано в сравнение с вече миналите два ООП курса. 

Бих искал да използвам времето преди да започне ООП-то да се подготвя до колкото е възможно предварително. Разбира се, започнах да гледам лекциите от вече приключилия курс през януари но ми се иска да гледам и чета нещата които ще ползваме в нашия курс който ще е 2 седмици вместо да изгледам всичко от курса който е с продължителност 6 седмици. Не , че няма да ми е полезно. но все пак и доста време се иска ...

Моля ако вече има програма на курса да бъде споделена. 

Поздрави,

А.

Тагове:
0
C# OOP Basics 07/05/2015 15:29:09
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Защо никой не отговаря? Аз също се интересувам!

Освен това бях on-line ниво 1 и вероятно няма да имам възможност да бъда присъствено на този двуседмичен курс.

Ще има ли on-line форма на двуседмичния курс ООП?

1
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Тогава започва и ООП курсът на колегите, които в момента са Fundamental Level. Ако разбирам правилно, ние ще вземем само първите две седмици от този курс, които ще покрият най-основните неща от ООП.

Ще е хубаво ако някой потвърди или коригира спекулациите ми : )

0
21/05/2015 12:24:31
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Да така е. Ще караме с колегите 2 седмици(6 лекции) без изпит и екипен проект и после си отиваме в бекенда.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Курсът по OOP ще продължи 2 седмици (6 лекции) за теб и след това продължаваш в модул Bakc-End от 16 юни. Тези 6 лекции ще са ти достатъчни, за да може да започнеш Databases. 

След това - през ноември месец, когато стартира следващият модул - Front-End, вместо HTML/CSS и JS Basics, ще учиш OOP и High-Quality Code.

Курсът OOP, стартиращ на 1 юни е за Fundamental Level, просто ще се включиш и ти. Не трябва да плащаш за него, няма да се явяваш на изпит, няма да участваш в екипен проект. Единствено ти трябва, за да имаш основата за Databases.

EDIT: Курсът ще е подобен на последният - https://softuni.bg/trainings/1082/OOP-Jan-2015. Можеш да гледаш лекциите и да се подготвиш за него.

 

Ако имаш допълнителни въпроси - съм насреща. Извинявам се ако забавя отговора. :)

 

0
26/05/2015 18:28:56
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Точно така. Извинявай за грешния линк. Поправих го.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.