Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Просто изтрий нещата, които не са нужди - примерно doc папката в lib/angular, също така и модулите, които не ползваш също в /lib/angular и си готов :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Или друг вариант - хвани и архивирай само това, което ползваш. Аз архивирах html-a, app.js, controllers.js, angular.js. Не сложих даже и css-a. 

Стои обаче въпросът за следващите домашни. Лека-полека обемът ще набъбва и ще ползваме повечко файлове, може би ще е добре да се вдигне все пак размера по някое време.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

И аз се сблъсках с този проблем.

Решението, което аз ползвах е първоначално да използвам цялата angular.js библиотека, защото ми дава autocomplete (преди 2 дни разбрах всъщност каква е съществената разлика между min.js и целия файл) и вече когато си готов с домашното, просто смени референцията към истинската библиотека със CDN версията например. 

1
aivian avatar aivian 51 Точки

Май със CDN - а си е най - удачният вариант.

2
Gleomit avatar Gleomit 29 Точки

Първата задача е да подкарате Angular Seed и предполагам, че няма нужда дори да се праща, защото няма какво да се имплементира на нея. :)

3
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

И аз ползвах CDN за 2-ра и 3-та задачи (така или иначе в условието има линкове на снимки и е нужен интернет), а Angular Seed ми е за лично ползване.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.