Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Djombeto avatar Djombeto 7 Точки

Проблем с Judge!?

Здравейте, колеги! 
Имам проблем проблем с Judge и ми се случи на няколко задачи вече. Пускам готовото решение и ми гърми, като ми показва expected output различен от output-a, който ми дават в условието на задача(който съвпада с моят). 

Пример:
/output в условието на задачата - After that print each language, ordered descending by total submissions and then by language name/

Results:
Pesho | 91
Gosho | 84
Submissions:
C# - 2
Java - 2

В Judge ми излиза expected output:

Results:
Pesho | 91
Gosho | 84
Submissions:
Java - 2
C# - 2

Някой има ли същи проблем?
Благодаря
 

Тагове:
0
Java Fundamentals
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Здравей колега,

В условието се иска да се подредят в низходящ ред както иената така и езиците т.е Jawa e преди C#.

0
Djombeto avatar Djombeto 7 Точки

А защо в условието на задачата очаквания output e този?

Results:
Pesho | 91
Gosho | 84
Submissions:
C# - 2
Java - 2

След като я пусна в Judge ми гърми и друг тест. Илиза ми, че expected output е този,  при положение, че условията за Output са тези
 Print the exam results for each participant, ordered descending by max points and then by username, in the following format:
 After that print each language, ordered descending by total submissions and then by language name, in the
following format:

Results:
Peter | 84
George | 84
Katy | 94
Submissions:
Java - 1
C# - 3

Ето и снимки:
https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=504480540819

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=504480548550

Judge иска некоректен output и ми се случва с поредна задача.

0
19/01/2022 17:49:56
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Явно има нещо сгрешено.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.