Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

[Homework] JS Frameworks с AngularJS - Controllers and Markup - Problem {1} - Video system

Здравейте колеги. Въпросът ми е следния: Къде да съхранявам видеата. В parse.com или локално на файл?

Mod Edit: Моля, запознай се с правилата и с правилното именуване на теми, свързани с домашни и прочие (т. 9).

Тагове:
0
JavaScript Applications 11/05/2015 12:40:11
Gleomit avatar Gleomit 29 Точки

Пробвай в localStorage, като извадиш едно бутонче за зачистване на това, което си вкарал. Според мен няма смисъл от Parse.com за тази задача, но това е мое лично мнение. :)

0
11/05/2015 00:54:46
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

И аз се чудех как да го направя и в крайна сметка избрах parse. По този начин упражних използването на $http и съм доволен. Разликата между заявките към parse и API-то са минимални, така че после лесно може да се преизползва кода.

1
atanasovam avatar atanasovam 39 Точки

Аз ги изплясках в един масив в $scope, никъде не пише, че трябва да се работи със заявки d:

 

Имам и аз един проблем с тая задача и за да не правя същата тема наново питам тук - 

не мога да накарам filterBy.date да проработи и не разбирам даже защо... на sortOrder по същия начин си работи

html

controller

1
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

На по-старите версии на ангулар ( с които съм по-запознат ) работеше, а на най-новата не. Търсих доста време, но не открих нищо... Накрая създадох собствена функция. Тук на ред 11 можеш да видиш как изглежда. И в html-a пиша "filter:dateFilter".

1
VenelinGrozev avatar VenelinGrozev 130 Точки

Проблемът идва от там, че в option елемента датата стои в JSON формат а в полето date е в обикновен javascript-ски Date формат. Може да погледнеш с F12 option-a в DOM дървото, че е така. Конвертирай датата в

 {

            subscribersCount: 9999,

            date: new Date(2015, 4, 10),

            haveSubtitles: true,

}

с .toJSON() и ще заработи.

 

1
12/05/2015 09:49:48
atanasovam avatar atanasovam 39 Точки

Като си сменя search-овете от select  с option-и на input-и като при твоя html ~ 130ред и всичко се оправя с:

 

а тоя .toJSON() не разбрах къде точно трябва да го пиша

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.