Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

melchety avatar melchety -2 Точки

LAB - Advanced C# – Debugging

Имам проблем със задачата,който не мога да поправя , ако някои може да ми помогне.Благодаря

http://pastebin.com/tUMgetNN

Тагове:
-2
C# Advanced 12/05/2015 10:24:05
mgulubov avatar mgulubov 73 Точки

Привет,

Първо, препоръчвам ти да си едитнеш коментара и да преправиш шльокавицата на Кирилица, преди да го е видял някой от модераторите на форума :).

Колкото до задачата, първо, иска се да приемаш input до получаването на команда END, а при твоето решение правиш едно единствено изчисление и приключваш изпълнението. Сложи цялото нещо в един цикъл, от който да излизаш при получаване на input END.

Второ, забележи, какво се казва в условието:

"The operands will be valid integers in the range [−2 147 483 648 … 2 147 483 647]".

При теб, променливите за операндите, са от тип int, което означава, че ако получиш input INC 2147483647, ще върнеш отговор -2147483648, вместо 2147483648. Или иначе казано, трябва да използваш тип long.

Ето, твоето решение, малко преправено, за да дава 100/100

2
12/05/2015 07:03:34
melchety avatar melchety -2 Точки

Благодаря!

0
mgulubov avatar mgulubov 73 Точки

Y'err welcome lass! :)

Просто трябва да четеш по-внимателно условията, понеже има неприятно тънки моменти. Иначе, логиката ти беше правилна :).

0
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

@mgulubov

Здравей колега,можеш ли да удариш едно рамо с този код http://pastebin.com/smiSYPFJ ? Във VS си работи както трябва(според мен),но в judge системата ми гърми отвсякъде.Къде бъркам? Благодаря предварително ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.