Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

[Teamwork] Advanced C#

Здравейте, искам да попитам кога ще бъдат разпределени отборите за Екипния проект по курса?

Тагове:
0
C# Advanced 12/05/2015 14:45:19
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки
Best Answer

Колеги,

В страницата на курса, в секцията за екипен проект, може да събмитвате линкове към проектите си (репозиторитата в гитхъб, ако това сте ползвали). Понеже почти винаги някои отбори правят по-обемни проекти, няма да се качват архиви, променихме и описанието на заданието.

0
explos1on avatar explos1on 23 Точки

От вчера сме пуснали с колегата искане за пълномощно в скайп но все още не са ни отразили. Възможно ли е да се направи нещо.Почти няма врееме до нашата презентация.

1
28/05/2015 11:14:32
iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Здравей,

Ще бъдеш уведобен в пощата си. Отделно от менюто в профила ти има "Екипна работа". Там ще ти се показва как се казва екипа и с кого си в екип. 

Поздрави!

2
npaunov avatar npaunov 51 Точки

Аз нямам email, но вече виждам че съм разпределен с един човек. Не трябваше ли да сме четирима? Или ние сме само първите?

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Би трябвало да са от по 4 човека за присъствените и повече за онлайн (5-6). Най-добре се свържи с екипа - възможно е да е станала грешка ако сте само 2ма.

1
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Аз също нямам мейл и не съм разпределен изобщо... Ако екипите вече са разпределени, моля кажете ми, за да се оплача, че съм пропуснат...

... и ще си позволя да се самоцитирам от една друга тема, защото явно никой не обръща внимание, на това, за което говоря.

"В тоя контекст няма ли вече да излизат екипите за тиймуърка по Advanced C#. То времето си тече... И накрая пак само две седмици за проекта... Смятам, че екипите за тиймуърк по конкретните курсове, трябва да се сформират максимум три до четири дни след старта на курса. Така интензивността на всеки курс ще бъде по-равномерно разпределена, а не две седмици шапка на тояга и след това две седмици всичко накуп - отборен проект, домашни, подготовка за изпит."

...Остават 15 дни до защитата... Една седмица отиде на вятъра...

1
12/05/2015 23:41:50
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравейте колеги,

И аз имам въпрос: в инструкцията за екипния проет пише:

"Put the following in a ZIP archive and submit it (each team member submits the same file):"

но не виждам опция за събмитване? Мислех че ще е в колоната за събмитване на домашни, но не е.

Къде се събмитва екипния проект?

Благодаря предварително.

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Принципно е точно в колоната за домашни, срещу екипния проект, но все още не е отворено. Има вероятност и да не искат изпращането на проекта като домашно, аз на последните два екипни проекта не помня да съм пращал нещо. По-важно е проекта да е качен в гитхъб от самото му начало. Така е много по-лесно да се проследи историята и кой колко е участвал.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.