Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Inspix avatar Inspix 51 Точки

[Homework][Judge] Advanced C# - Strings-And-Text-Processing : Problem 7

Здравейте!

По принцип избягвам да задавам въпроси когато "зацикля" и се мъча сам докато не открия отговор на проблема, но в този случай съм леко объркан. Решението ми в judge дава грешка по време на изпълнение на тестове 2, 9 и 10, а не си обяснявам защо(ако данните са подадени както е описано в условието). Сигурно пролбема е малък, но аз не успях да го видя и ще помоля , ако някой може да ми отвори очите.

Letters Change Numbers


PS: Правих какви ли не тестове, пробвах с стрингбълдър да вадя знаците, парсвах инт,дабъл, каствах в децимал.. все едно и също. Тествах с 10 стринга с максимална стойност(по условие) със същия резултат. Дори глобализацията променях, в случай, че там някъде става проблем, въпреки че по условие не би трябвало числото между буквите да е от тип дабъл.

 

Благодаря предварително.

 

2
Fundamentals Module
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Виж какво ти е казано, че може да има между стринговете и по какво сплитваш.

3
Inspix avatar Inspix 51 Точки

Благодаря, готово е .... цял ден се чудя , а хич не се сетих, че whitespace може и да е нещо друго освен "space". Май трябва да почина малко :D

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.