Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Записване за групова работа, ако вече съм се отписал през платформата

Здравейте,

Гледах първоначалното клипчето на Advanced C#, където беше обяснено, че ако се записваме за групови работи и не присъстваме ще бъдат отнемани точки. Отписах се от всички групови работи с идеята, че нама да мога да ходя на място да работя с екипа. След това ми стана ясно от първото клипче на Teamwork and personal skills, че има групи за онлайн записаните (аз съм онлайн записан) и ще може да се комуникира и работи онлайн, което ме устройва.

Въпросът ми е може ли все пак да се запиша за груповата работа за курса Teamwork and personal skills, след като вече съм се отписал, още повече 50% от оценката на курса идва от груповата работа?

 

0
Teamwork and Personal Skills
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Надявам се, че нямаш нищо против да ти говоря на "ти". Ще ти обясня подробно как стоят нещата при екипните проекти:

1. Ти решаваш дали ще приемеш или ще откажеш поканата за екипен проект. Той не е задължителен, но:

  • ако приемеш и не допринесеш за проекта, ти се отнемат 5 точки от тези до момента, които имаш;
  • ако откажеш поканата, не губиш точки. Единствено губиш от това да подобряваш уменията си да работиш в екип, по възложен проект и да се справяш с трудностите, които ще възникват;

2. Както сам каза, ти си онлайн студент - т.е. ако приемеш да участваш, ще бъдеш разпределен в екип само с онлайн студенти;

3. Хората от екипа решавате къде, кога, по колко часа на ден да отделяте за екипа. Не е задължитено да работите на място, в залите на СофтУни. Може да работите дори по Skype, Facebook и т.н.;

4. Присъствените студенти, също могат да правят проекта си по Skype (не се отнася пряко за теб). Искам да ти обясня, че ти (и екипът ти) решваш къде да работите по проекта;

5. Специално за курса Teamwork and Personal Skills:

  • оценката се сформира, както си прочел: 50% домашни + 50% екипен проект.
0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Добре, а след като съм отказал през платформата да участвам, но сега съм си променил решението има ли начин да бъда записан?

0
13/05/2015 18:05:35
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

За курса Teamwork and Personal Skills си записан, че искаш да участваш в екипен проект.

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.