Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

С колко невзети изпита може да се запише следващо ниво?

Здравейте, 

на мейла получих съобщение, че с два невзети изпита може да се запише следващото ниво - "Както знаеш, в момента се провежда поправителната сесия за Ниво #1. След края на сесията, студентите с максимум два невзети изпита ще могат да продължат в следващия модул – Back-End. ", а в отговор на такъв въпрос alexandra.svilarova е написала "Важно!: В следващо ниво можеш да минеш само с 1 невзет изпит. Това означава, че ако след твоята поправителната сесия имаш повече от един невзет изпит, трябва да повториш нивото." 

Сега кое важи?

1
Въпроси за SoftUni
quickben avatar quickben 966 Точки

Аз знам, че с един невзет изпит може да се мине, НО най-добре от екипа да кажат, че може да е имало някакви промени след като съм питал последно.

Искам да използвам темата и аз да питам нещо по темата.

Второ ниво което караме в момента с колко невзети изпити може да се мине в трето ниво при положение, че сегашното първо ниво ще минава директно в трето ниво и респективно на тях оценки от второ ниво няма да им искате :)

0
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Ами цитирал съм какво ми пише в мейла, пратен от Софтуни.     "След края на сесията, студентите с максимум два невзети изпита ще могат да продължат в следващия модул – Back-End. "  А по отговорите на въпросите, задавани във форума виждам друго. Моля някой, който е наясно да пише по-бързо, за да знам какво да правя. Утре е последният поправителен изпит.

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Жорка, доколкото аз разбрах, нашето front end ниво, както и back end нивото, нямат задължителни изпити. Минаваме на кредитна система, тоест ако някой предмет не ти е интересен и нямаш желание да го учиш, просто го сменяш с друг през четвърто ниво. Предполагам, проблемни са единствено изпитите, които вече минават в ниво Fundamentals - ООП и КПК. Но предвид решението вече да се записва дори с два невзети изпита, и при най лошия възможен сценарий - не сме взели въпросните два изпита, би трябвало да можеш да запишеш Back End модула, ако не влачиш нищо от първо ниво. Просто ще трябва по-нататък да оправим ООП и КПК при такъв сценарий.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

след като обсъдихме с екипа колко невзети изпити е допустимо да имат студентите, за да минат в следващ модул, решихме да са 2. Т.е. моят отговор вече не е валиден и с 2 невзети изпита, може да продължиш в модул Back-End от 16 юни. 

Както знаеш утре е поправката за PHP Basics, а до днес 23:59:59 часа може да качиш пропуснатите домашни от курса Teamwork and Personal Skills.

2
19/05/2015 15:13:10
velevatanas avatar velevatanas 85 Точки

Ок, благодаря за бързата реакция :)

0
Velikoff avatar Velikoff 7 Точки

Здравей,

Взел съм си всички изпити от ниво 1, но от ниво 2 не успях и няма да успея да се явя на повечето изпити. Ще имам ли проблем с преминаването в модул Back-End ?

Благодаря

2
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Ако имаш 2 невзети изпита от Ниво #2, можеш да продължиш в модул Back-End. 

0
19/05/2015 15:13:28
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.