Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

[Exam problems] Прекалено голям размер на файла

Здравейте,

Опитвам се да решавам изпитни задачи, но след като написах юнит-тестовете за една от тях, в джъджа не ми позволява качване заради прекалено голям размер на файла. Опитах да изтрия .bin и .obj от проекта с тестовете, но тогава пък дава compile time error. Може ли малко помощ- кое трябва / мога да махна или модифицирам, за да реша проблема?

Тагове:
0
C# OOP Advanced
quickben avatar quickben 974 Точки

архивираш във zip после махаш bin i obj папките от архива и после махаш всичко във packages/XAct.Wintellect.PowerCollections.0.0.1 без самата папка естествено, също така всякакви файлове от рода на Stylecop Settings и подобни може да се махнат, .suo също може да махнеш, само гледай да не махнеш .sln

1
14/05/2015 13:12:53
Filkolev avatar Filkolev 4486 Точки

Десен бутон на солюшъна  в Solution Explorer и даваш Clean Solution. Това ще се погрижи за ненужните файлове.

1

Филс, с тази команда не ми се махат нещата които трия за да достигна разрешения лимит(bin, obj, packages) :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4486 Точки

При мен работеше перфектно последно като се наложи да го правя. Може би има някакви настройки, които да се променят, определено ще е улеснение всичко да става с един бутон.

1
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 832 Точки

Аз преди използвах ето това tool-че. Давате десен бутон на папката и избирате опцията Clean, Remove....

0

Написах една програмка която маха всичко излишно от проекта и даже го архивира във ZIP да е готово за submit :)

За да работи задължително трябва файла да се пусне във самата директория на проекта и ще се създаде архив със резултата в предишната папка.

Ето го и творението ако някой иска да го пробва - https://www.dropbox.com/s/2cwgxcsrdrhkclp/SoftUniFileLimitFixer.zip?dl=0

И нали сме open-source ето го и кода - http://pastebin.com/GjeviHfc

Warning: Програмката не архивира Unit Test Project(може би във втората версия) :) :)

2