Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Здравей,

Когато оценяването на домашно е активно се появява бутон "Оцени домашно". В новият екран има нов бутон "Свали домашно", след натискането на който в zip формат сваляш нечие домашно (анонина е проверкат и в двете посоки).

След като го провериш имаш опцията да напишеш оценка (от 0 до 10), както и (полезен) коментар, касаещ домашното.

Ако визираш "Математика за програмисти" - оценяването ще бъде активно след като изтече срокът за качване (до полунощ днес).

3
15/05/2015 19:23:40
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

И трябва да отценяваш най-малко по 3 домашни.Аз например ги правя 5 зада съм ок.Въпрос на избор.Колкото повече толкова повече:)

0
veselin.genchev avatar veselin.genchev 1 Точки

Здравейте,

Искам да ви попитам мога ли отнякъде да взема верните отговори за домашното, за да съм сигурен, че оценявам хората правилно и не ги подвеждам като съдя по моите решения.

 

1
Bobb_93 avatar Bobb_93 2 Точки

Понеже бях записал онлайн няколко курса при "Телерик" тази година, там доста хора качваха своите домашни в GitHub ПРЕДИ да изтече срока за предаването, и всеки може да свали домашното на някой/няколко от колегите и да се ориентира как да подобри своето домашно. Тук обаче не знам дали това ще се приеме като добра практика. въпреки че като гледам във форума подобно нещо наистина е съществувало.  Ако някой ми каже това дали е добра идея и дали има съгласни да се прави, аз съм навит. 

Иначе ето това е моето домашно: https://github.com/Bobb-93/SoftuniBasics/blob/master/%D0%A0%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F.docx Смятам, че е правилно.

1
Derilova avatar Derilova 0 Точки

@veselin.genchev  Ако визираш първото домашно, към лекцията Math for Developers - за него мисля, че повечето хора ще са използвали онлайн калулатори и е малко вероятно да има грешни отговори. За следващите домашни обаче и аз се чудих - как оценяваш чужда работа, ако не си сигурен в материята.

0
17/05/2015 22:52:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.