Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Малко разяснение относно домашните в Teamwork and Personal Skills модула ако може?

Туко що видях, че съм изтървал срока за първото домашно от този модул, тъй като се занимавах с Advanced C# и съвсем забравих, че има срок и в Teamwork-a, та сега там където трябва да предам домашното за втората лекция от Teamwork модула ми пише "Няма домашно" , а реално имаме някакво си домашно да пишем някаква статия. Просто домашното не е задължително и няма да ни карате да ви го пращаме или ако пропусна едно домашно в този модул (понеже нали те влияат на 50% за оценката вкрая) не мога да пращам повече и губя тези 50% от оценката ?

0
Teamwork and Personal Skills
D.Kostadinov avatar D.Kostadinov 30 Точки

Колега, 

И при мен е така, а аз съм предал първото домашно и съм оценявал. Предполагам, че скоро ще го оправят. Иначе, едно непредадено домашно, не значи, че няма да имаш възможност да предадеш другите. 

0
pataroka avatar pataroka 319 Точки

...И ако Ангел процедира както досега... Като мине защитата на проекта по TWPS ще отвори всички домашни за качване...

Едит: ...Което разбира се не означава да си пишете и предавате домашните накрая на нивото...

0
17/05/2015 20:32:22
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

И при мен е така. Според мен има нещо объркано, защото като гледам програмата за курса по Teamwork, срока за домашното от лекцията на Боги, е 20-ти май, а срока за домашното от лекцията на Ангел (Инструменти за управление на проекти), за която все още няма форма за качване на страницата на курса е 27-ми май.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.