Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vaskobr avatar vaskobr 1 Точки

[Technical Issue] cdm.exe не се затваря

Здравейте! Започнах да правя домашното и когато стартирах приложението излязоха две конзоли - едната с приложението , а другата е празна и не се затваря.Изключих програмата пробвах и с Task Managera - нищо не става.Ако някой има предложение какво да направя ще съм благодарен!

0
Programming Basics
vaskobr avatar vaskobr 1 Точки

Не, не става

0
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

С каква операционна система си?

Когато стартираш Visual Studio ли се получава това?

0
vaskobr avatar vaskobr 1 Точки

Windows 7.Да

 

0
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

хубаво ще е да изпратиш кода да го видим, за да може да ти дадем точен отговор и да видим да не е там проблема и ако не е там може да е настройка на VS.

0
vaskobr avatar vaskobr 1 Точки

Да, ще я махна и пак ще пробвам.

0
vaskobr avatar vaskobr 1 Точки

Явно проблемът е бил от Avast. Махнах я и засега всичко е наред.Благодаря!

1
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

Проблемът идва от функцията DeepScreen на Avast. Незнайно защо първите резултати съдържат думата "disable" :D

2
19/05/2015 03:18:02
snakera avatar snakera 10 Точки

Здравейте колеги,аз също съм с Win 7 и Avast когато програмира  и натисна ctrl и F5 антивирусната ми започва да пищи и докато не предприеме съответното действие ,т,е да блокира приложението или да пропусне,не ми излиза нищо на конзолата,така,че който използва Аваст ,както беше казал г-н Наков ,нека да изключва антивирусната докато програмира :)
поздрави:Денислав :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.