Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Killo0o avatar Killo0o 0 Точки

Относно взети изпити и желанието за повторно явяване

Здравейте,
възможно ли е, ако сте взели изпит с определени точки, да се явите отново на изпита, за да си повишите резултата ( ако успеете). Отделно исках да питам, дали може да се явиш повторно на изпит, след като си минал нивото - примерно си взимам изпитите по фъндаментълс, но на един не ми харесва резултата и се явявам на поправката, но и там не ми харесва резултата. Възможно ли е да се явя по-късно с друга група, естествено всеки изпит ще се заплати.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
quickben avatar quickben 966 Точки

Да може да се явиш на повишителен, като се взима по-високия резултат.

Да може да се явиш на изпит от първо ниво дори и в момента да си трето ниво.

Да може да се явяваш колкото си пъти искаш.

0
Nataliqqq avatar Nataliqqq 9 Точки

На мен обаче не ми е ясно едно нещо и реших, че няма нужда от нова тема, а мога да попитам тук. :)
Нали оценката от изпита е 80% от крайната като за другите 20% се включват домашни, teamwork и т.н. Относно "Да може да се явиш на изпит от първо ниво дори и в момента да си трето ниво." - как ще стане оценяването в такъв случай? Резултата от изпита ще представлява 100% от крайната оценка или .. ?

0
18/05/2015 22:15:28
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

Резултатът от изпита си остава 80% от оценката. Ако искаш да си повишиш и другите работи ще трябва да повтаряш цялото ниво, но няма смисъл, защото ако имаш пълен брой точки на изпита се пише 6.00.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

С две думи petio.bs e прав иначе, когато се яваваш на поправка можеш само да си повишиш изпитния резултат който е част от общата оценка. Всчики други компоненти от нея за даден курс(присъствия, домашни...) не се променят тоест нямаш право да предаваш домашни и тн.. както каза колегата. Просто повечето "хора" които познавам ходят на поправки за да изкарат максимума и при такова положение само високия резултат ти дава пълно 6.

 

1
19/05/2015 01:47:46
XRadev avatar XRadev 0 Точки

Значи от ниво 1 нагоре можем да се явим повторно на всеки изпит, който пожелаем?

А ако желаем да си повишим оценката от C# Basics (приемен изпит)?

Any ideas?

0
26/05/2015 14:23:20
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Абсолютно същото е и за подготвителното ниво. Явяваш се на изпит - ако го вземеш може да се запишеш за първия модул, ако не го вземеш можеш да се запишеш пак за подготвително ниво(ако си го взел, но смяташ, че не си показал достатъчно знания - може да се явиш пак на изпит - когато има, и същевременно да учиш в следващия модул).

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.