Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
a.angelov avatar a.angelov 1317 Точки

/OFF

Един съвет  - събирането на екипите във форума не е ефективно - използвайте контактите от страницата на всеки съекипник - скайп, фейсбук, имейл и т.н.

0
snipersniperson avatar snipersniperson -21 Точки

Лелелелеле ... ние едвам се събрахме за Adv C#, сега ми пускате още една задача с различен отбор?!

Въпрос 1: Знаете ли колко от хората, с които сте ме събрали в отбор 1, знаят как се пише игра? Това ни е заданието ...

Въпрос 2: Знаете ли колко от хората, с които сте ме събрали в отбор 2, знаят как се пише техническа документация, камо ли и статия? И то във Wikipedia!!!

Просто no comment!

-5
enevlogiev avatar enevlogiev 1167 Точки

Преди 4 месеца, никой от нас не знаеше, но криво-ляво се оправихме. С колегите от предните курсове е било същото.
Не се очаква да напишете StarCraft 3, достатъчно е едни пиксели да се гонят по конзолата : /

За тиймуърк тиймуърка би трябвало да имате 4 месеца, или се бъркам нещо ?

1
zdravko7 avatar zdravko7 63 Точки

1. Двата екипни проекта нямат нищо общо помежду си, защото този за teamwork се предава накрая на семестъра. Ако всеки пише по половин страничка на ден, сигурно за 4 месеца ще напишете цяла енциклопедия.

2. И двете задания бяха по желание, никой не е опирал с нож до гърлото на хората да ги кара да се записват :D

3
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Наистина някой знае ли до кога трябва да се направи проекта по teamwork? Колега snipersniperson, в един отбор сме.

0