Loading...
snakera avatar snakera 10 Точки

Здравей колега,аз също съм с Win 7 и инсталирах Visual Studio Community 2103 ,без никакви проблеми,ако можеш обясни в какво се състои проблема при инсталирането,за да мога аз и другите от форума да ти бъдем по-полезни :)
поздрави: Денислав 

0
dimitar_petkov avatar dimitar_petkov -14 Точки

Аз съм с операционна система, Windous 7 Ultimate, сега сваленото приложение на Vizual Studio 13, но пак неще. Повявява се съобение, че експлорера ми бил стара версия и иска да го ъпдейтна поне до 10. Опасявам се, да не ми изгърми Уиндоуса, защото не е лицензиран. Ако от Mikrosoft пуснат някакъв бъг, започва да пише Invicktum Operation Sistem. След една седмица спира да работи и дотам. Иска нова инсталация.

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Качи си друг browser като те е толкова страх да ъпдейтнеш IE-то :)

0
dimitar_petkov avatar dimitar_petkov -14 Точки

Имам и Хром и Опера, но Vizual Studio 13 иска поне Explorer 10. 

0
georgimanov avatar georgimanov 107 Точки

Здравей,

  1. Пише се Visual Studio, а не "Vizual Studio"
  2. Пише се Windows, а не "Windous" 
  3. Прилагам линк за инсталация с много подробни картинки: http://www.c-sharpcorner.com/UploadFile/d0e913/visual-studio-community-2013-how-to-install-and-setup/

Успех

5
dimitar_petkov avatar dimitar_petkov -14 Точки

Благодаря, тези картинки вече ги гледах. А относно правописа, когато си с 39 градуса температура и се мъчиш цял следобед да си оправиш домашното, започваш да пишеш така. Картинките, които ми даваш искат Windows 7 SP1. И нещата отиват до подмяна на операционната система.

-4
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Не разбирам какво всъщност искаш да направим.

Да "заобиколим" всички уловки поставени от Microsoft и да хакнем за теб Visual Studio? Това няма как да се случи.

Притеснението ти за едната седмица според мен е напълно излишно и за сефте чувам за подобно дистанционно спиране на Windows. Факт е, че на 3 компютъра ползвам Windows 7, преинсталирам съм го поне 10 пъти на различни машини и никога не съм имал проблем с кракнатата версия.

Не виждам и защо изобщо се притесняваш за операционната си система. В най-лошият случай след успешна инсталация на Service Packs ще получиш тъпо съобщение долу вдясно "Windows is not genuine", което можеш да премахнеш както е описано ТУК.

В крайна сметка ти трябва да си пренаредиш приоритетите и ако на първо място е страхът ти да не "загубиш" текущата си операционна система просто не работи с Visual Studio. Използвай Dotnetfiddle или нещо подобно.

Поздрави!

0
A.Malinov avatar A.Malinov 11 Точки

Няма да изгърми нищо. Пусни си Windows Update, намери update на Internet Explorer и го инсталирай.След това го спри отново. Ако не, дръпни го от някой торент тракер. Не мисля че ще имаш някакви проблеми. При мен се оправи проблема с Windows Update.

Поздрави.

0
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

За да инсталира ъпдейти трябва Win-a  да е оригинален или най- млакото правилно крактнат.
Честно казано, не съм си мислил, че може във форума на СофтУни да има толкова безмислено-глупава тема...

0
dimitar_petkov avatar dimitar_petkov -14 Точки

Проблемът го реших с Visual Studio 2010

1
amirka5 avatar amirka5 0 Точки

Здравейте, аз си инсталирах Visual Studio 2015, но като реша да създам new project--->Console application ми изписва съобщението, че достъпът е отказан

0
mstanev avatar mstanev 0 Точки

Здравейте. Проблема при мен е, че след инсталацията при написване правилно на програма в конзолата и bild-ване ми рестартира VS. Конзолата продължава да си работи, но самата среда ми дава рестартинг. На какво се дължи според вас. Случва се при компилиране на всяка една програма, ако е била изпълнявана преди няма проблем не ме изхвърля от VS, но аако е за пръв път ми се рестаритра средата. Много е дразнещо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.