Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

[JS Frameworks] Social Network - debug с принтирнане на обекти в конзолата

Здравейте колеги,

Бих искал да ви попитам как може да се принтиран обект от $scope на browser конзолата. След като наптавя гет заявка информацията ми се връща. Записвам я в $scope.user = data; зарежвам нов път с $location.path('/user/preview'); и информацията в този user обект я няма в HTML страницата.

Тагове:
0
JavaScript Applications
dinkoslav avatar dinkoslav 123 Точки

Привет,

Би било хубаво да дадеш малко повече информация или да покажеш линк към кода за да видим за какво става дума. Да не би да нямаш зареден контролер за конкретната страница? Другия вариант (което е малко абсурдно) е да нямаш $scope добавен в контролера които зареждаш. Иначе не изчезва, променливата се вижда от всички места, където има контролер и $scope е добавен.

Динко

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

$location.path чисти целия $scope! Всичко закачания към $scope трябва да стават след като е заредила страницата (включително и при $location.path).

0
22/05/2015 20:49:33
dimitar1024 avatar dimitar1024 12 Точки

Благодаря за отговора. Малко ми е накасяло времето. Записах за 24 а съм до никъде ама какво да се прави :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.