Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
sevdalin avatar sevdalin 37 Точки

Виртуален сървър онлине - къде?

Здpaвeйтe колеги,

имaм eдин въпpoc, тpябвa ми Оnlіnе плaтфopмa ĸaтo СlоudЅіgmа, ĸъдeтo имaш извecтнo вpeмe Тrіаl 1 или пoвeчe ceдмици, зa дa cи инcтaлиpaш няĸaĸвa oпepaциoннa cиcтeмa нa Ѕеrvеr и дa тecтвaш. Личнo нa мeн ми тpябвa Ubuntu 14 дa инcтaлиpaм. Πpoблeмът e, чe тия oт СlоudЅіgmа
ce нaпpaвиxa и ми cпpяxa aĸoyнтa нa 1вия дeн, зaщoтo дaвaли caмo нa "бизнec ĸлиeнти". 

Hяĸoй мoжe ли дa пoмoгнe и дa ми пpeпopъчa caйт, ĸъдeтo имaш тecтoв пepиoд и мoжeш дa cи инcтaлиpaш няĸaĸъв cъpвъp (Ubuntu 14).

VMware на персоналния компютър не става :) 

Блaгoдapя ви зa пoмoщa! 

0
C# Web Services & Cloud
RoYaL avatar RoYaL SoftUni Team Trainer 6883 Точки

Здравей Севдалин,

За съжаление нямам опит с хостинги, които предлагат тестови период за VPS, но предполагам че този лист с такива, може да ти свърши работа. https://forums.digitalpoint.com/threads/list-of-vps-free-trials.2674466/

Не съм тествал никой от тях.

Проблемът с VPS-ите е че най-вероятно няма да може да инсталираш операционна система, но съм сигурен, че някой от тях вече предлагат Ubuntu 14.

За DHS-и, каквото всъщност мисля търсиш, се съмнявам на по-голям късмет.

Успех.

0
23/05/2015 13:12:02
Roumen avatar Roumen 126 Точки

От личен опит препоръчвам digitalocean, ако ти трябва за кратко можеш да си вземеш най-евтиния им сървър за 5$ на месец, като ако го ползваш само няколко дни може да ти струва и под 1$ цялата работа. Имат пробен период от 1 месец под формата на безплатен кредит, можеш да инсталираш Ubuntu 14 без проблем, виртуализацията е KVM.

Ако дори това ти е толкова голям проблем, дай един мейл за контакт да ти пратя кредит от 10$ да имаш за проба. smiley

0
25/05/2015 19:07:59
hackman avatar hackman Trainer 73 Точки

Аз мога да ви предложа да опитате моята услуга kyup.com

Добавяте си колкото ресурси искате, когато си искате :)

2