Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Когато имаш ексепшън при работа с матрици това трябва да те навежда на мисълта, че излизаш извън валидните индекси. Трябва да си разпишеш някакви тестове и да видиш къде ще изгърми.

Имаш и друг проблем. Мутираш данните, които ти се подават; с цел да си улесниш проверките, променяш входа и след това на изхода не връщаш това, което ти е подадено.

0
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

E повярвай, постарах се да я преработя. Даже зад.6  X-Removal ми мина със 100 точки, а са почти еднакви.

Сега джъдж ми дава 55 т. Нещо греша и не знам къде.
Кодът е тук

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ексепшъните си ги оправила, сега просто не зачистваш всичко. Виж си хубаво if-a:

matrixForCheck[row][col] == matrixForCheck[row][col + 1] &&
matrixForCheck[row][col] == matrixForCheck[row][col + 1])

Смени единия плюс с минус и виж колко ще даде.

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Долу в заместването ги заместваш правилно и затова не може да си видиш грешката в проверката.

0
26/05/2015 00:24:32
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.