Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

asata avatar asata 8 Точки

Изграждане на REST API с Java и Spring - Again

Здравейте, бихте ли повторили този курс отново, но по подробно (from scratch). Моите уважения към лектора - личи си, че е много кадърен, но ползва готов код не обеснява повечето работи, и най-лошото е , че видеото е кам. Когато имаше курс за Wordpress всичко беше много подробно обеснено. Моля Ви, направете същото и за Rest API Java + Spring.

Темата е вълнуваща и актуална, а също така из нета няма много материали и един такъв курс би бил много полезен.

Благодаря!

asata avatar asata 8 Точки

Супер много ненужна информация (исторя за компании и др.), copy/paste код, кокто естствено не работи, и за който са нужни много главоблъсканици (за начинаещи като мен) за да проработи. Изобщо лектора даже не каза в началото, че за jpa е нужна база данни. Видеото - кошмар. На практика го гледам от 2см от монитора за да разчета кода. 

Казвам всичко това, с цялото си уважение към академията и лектора. Моля, Ви направете семинара като хората. Стъпка  по стъпка с обеснения. За мен лично е по добре лектора да се запъва на всеки ред от кода, за да видя подхода му и защото и аз ще имам същите затруднения, и ще помня как той е рещил проблема. Напълно безполезно е copy/paste код, с израза "Това виждате ли го? .. еми ето така се прави!". Това не е начина!

Надявам се, че ще ме разберете ... ако изобщо някой чете това.

4
asata avatar asata 8 Точки

Ясно няма желаещи. Този форум е само така формално

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.