Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

torosov avatar torosov -4 Точки

[Подготовка за изпита в Judge] - Problem18 Pin Validation

Здравейте, опитвам се да реша Задача 18 от подготовката за изпита, обаче единият тест не минава. Някой ако може да помогне ще съм благодарен:

https://github.com/torosov/Homeworks/blob/master/PinValidation.cs

0
C# Advanced 24/05/2015 19:13:35
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Оправи си заглавието на темата, за да е по-описателно. Виж в правилата какви са конвенциите.

Конкретно по задачата -  нулевият тест не ти минава, другият тест, който гърми, е със същия проблем - при валидни данни казваш, че са невалидни. Дебъгни с нулевия тест и виж къде програмата ти казва, че не е валидно егн-то.

1
torosov avatar torosov -4 Точки

Благодаря за забележката, оправих заглавието.

Колкото до задачата, стрнното е, че на моя компютър нулевият тест изкарва правилен резултат, а в Judge изкарва "Incorrect data".

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пасването на датата според мен не е правилно, слагаш деня на първо място, а това е локална особеност. Или размени деня и месеца, или пробвай да му зададеш формата, в който подаваш датата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.