Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Cvetoslava avatar Cvetoslava 3 Точки

Question for Homeworks

Здравейте, колеги! Искам да попитам, може ли някой да ми каже какво  се случва, ако си  оценил 10+ домашни, а на твоето няма коментари ?

Тагове:
2
Programming Basics
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Не мисля че се случва нещо. Предната седмица оцених точно 10 домашни, но така и неполучих коментар за моята.
Явно просто твоята домашна не е имала късмета да попадне на някой, който да я оцени.

0
Cvetoslava avatar Cvetoslava 3 Точки

Тоест, не получаваме точки за съответното домашно ?

1
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Аз не съм записан присъствено, домашните при мен така или иначе не носят нищо допълнително.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Както колегата каза, че явно домашното не е попаднало за проверка, искам да добавя, че ако разсъждавам по пътя на логиката освен оценка, трябва да напишеш и някакъв коментар. Тоест ако някой е проверил домашното ти, оценката дадено от него няма да я види, но би трябвало да имам някакъв коментар. Надявам се разбираемо да съм го обяснил. :)

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Ако не са ти оценили домашното - няма нищо страшно, получаваш максисум точки за това домашно.

2
Cvetoslava avatar Cvetoslava 3 Точки

Аз мислех точно обратното - че не  получаваш никакви точки. Просто исках да съм наясно, Благодаря ви за отговорите ! :)

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Предаваш и отценяваш домашното зада ти носи точки.Нищо не си виновна ,че не ти отценяват домашното следователно не губиш точки.Не можеш да задължиш хората да ти проверяват твоето:)

0
Bobb_93 avatar Bobb_93 2 Точки

За да не отварям нова тема, да попитам: Какво да правя, ако някой по погрешка ми е пратил домашно към Operators, Expressions and Statements? Правилно е решено домашното като цяло, но не е към правилната тема. Колко точки да му дам - 0, 10 или нещо друго да направя?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

0 точки щом не е правилното домашно. Ако имаш желание да пишеш коментар за задачите може да го направиш, но едно обяснение, че не е качено каквото трябва, е достатъчно.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.