Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vitaliti avatar vitaliti 35 Точки

JS Frameworks Friend Request

Някой може ли да ми каже защо не мога да пратя,одобря или реджектна заявка за приятелство.

PUT http://softuni-social-network.azurewebsites.net/api/me/requests/3695?status=approved 401 (Unauthorized)
AuthencticationController.js:89 Object {message: "Session token expired or not valid."}
 

Хедарите ги взимам от долната функция за всички рекуести, така че проблема не може да е там.

service.GetHeaders..

А пътя ми е 1 към 1 с този от postman(id е вярно). Някой може ли да ми обясни, какви са тези магии ?

0
JavaScript Applications 31/05/2015 12:54:09
veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

Дай малко код, така няма как да ти помогнем :)

0
vitaliti avatar vitaliti 35 Точки

http://codepaste.net/ksmbzk
Това са функциите които вземат данните и пращат заявката.

 <button ng-click="sendFriendRequest(clickedUserData.username)" ng-hide="clickedUserData.isFriend">Send Friend Request</button>
И с това вземам името.

0
31/05/2015 13:45:06
veselinsavov avatar veselinsavov 219 Точки

Изглежда ок, логни си някъде session token-а и тествай в постман

Edit: Ако си стоял повече от 30 мин. логнат ( може и 1 час да беше) session tokena изтича :)

0
31/05/2015 14:03:30
vitaliti avatar vitaliti 35 Точки

Логвам се с постман и токена слагам във localStorage, пращам рекуест - error.

Логвам се с апликацията и взимам от Локала токена, слагам токена във постман, пращам рекуест - success.


Сравнявам пътя на постман успешната заявка със върнатия път на неуспешната заявка - 100% match.

Много странно.

0
31/05/2015 14:07:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.