Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
angeloff avatar angeloff 16 Точки

[Exam Problems] Час за защита

Здравейте!

В е-мейла, който ни канеше да се запишем за защита пишеше, че днес (сряда) ще получим информация кой в колко часа трябва да се яви (присъствено и онлайн).

До този момент аз поне не съм получил такава информация. Да я очаквам ли скоро?

Поздрави,

Даниел Ангелов

Тагове:
3
Digital Marketing & SEO
tonika_k avatar tonika_k 8 Точки

Здравейте,

Аз също не съм получила тази информация. Все още не ми е и ясно по какъв начин ще се проведе самото изпитване (на база Заданието за курсов проект или Домашните). Каченото на сайта Задание не е съвсем ясно и липсват част от точките. 

Ще съм благодарна ако някои има възможност да отговори на въпросите ни, тъй като до изпита остават 2 дни.

2
vilip avatar vilip 36 Точки

Изглежда не само, че няма имейл за разпределяне на курсистите по часове за защита след 2 дни, но също така няма финални указания за окончателния вид на проекта (което щеше да бъде пуснато под формата на домашно), както и информация за теоритичната част на изпита - дали ще бъде писмен или устен....

1
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Здравейте,

1. И аз да се присъединя към колегите без час.

2. Тази вече ме притеснява доста, ХОРА има ДВА дни. От коментарите на колегите разбирам че ще има и теория, освен че ще има защита на проект с неясни точки......crying...... Какво става плс.... ?

2

Добре де, колеги... Нали беше официално обявено (и все още е) в представянето на курса, че ще има само практически изпит. Това е написано и в е-мейла, който предполагам всеки от нас е получил за записване за практическия изпит. В такъв случай откъде се появи тази информация за теоретичен изпит? Не мисля, че е коректно цял курс да живеем с мисълта за едно, а накрая да е друго.

1
tonika_k avatar tonika_k 8 Точки

В последната лекция от 30 май на Геннадий Воробьов, в 1:24:00 се казва, че изпитът ще е върху домашното задание, като ще има и изпитна част, в която ще се задават въпроси по лекциите... 

1

Всичко това в рамките на тези 10-15 минути? Ще стигне ли времето?

0

Ами изгледах тази част от видеото и от нея аз разбирам, че теоретичните въпроси ще са свързани с това, което представяме и евентуално нещо от другите домашни. Може и да греша, разбира се, но аз поне така разтълкувах думите на лектора.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравей,

Всички, които са се записали за изпита са разпределени. Записването е удължено до днес, 23:59:59 часа. Окончателният график ще бъде изпратен утре сутринта.

Относно изпита:

1. До 1-2 часа ще бъде качена цялата информация, подробно описана;
  2. Изпитът е защита на проекта, като заданието е качено в страницата на курса;
  3. След защитата, комисията ще задава въпроси относно проекта;
  4. В рамките на 15-20 минути ще се проведе защитата.

EDIT: Домашните също се включват в проекта.

EDIT 2: Това е заданието. Моля всички да го прочетат внимателно. 

Важно: Ако поради някаква причина, някоя точка от проекта липсва - трябва да се опише с думи. Т.е. дори и да я нямате в проекта, трябва да сте подготвени да обясните какво представлява.

4
06/06/2015 14:36:58

Благодаря за отговора!

Само още няколко въпроса - скайпът на Soft Uni е softuni.bg, нали така? Трябва ли да бъдем добавени към Вашата контакт листа, защото изпратих покана още в понеделник и не е приета? И ако не - всеки ли може да пише на този скайп акаунт в случай, че имаме проблем с добавянето (нещо, което се е случвало много пъти при скайп)?

Поздрави,

Даниел Ангелов

2
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравей,

профилът в скайп се използва само по време на защитите от куросвете. В деня на защитата, колегите от комисията ще те приемат в скайп и ще може да се проведе самата защита.

0

Колеги, преди малко изпратихме имейл с графика на защитите. Пожелаваме успех на всички!

1
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Мисля, че има грешка. Трябва да съм онлайн, не onsite.

0

Здравей,

след проведения разговор, всичко е наред. Защитата ти е минала успешно. Скоро ще излезнат оценките. :)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Благодаря :)

0
vilip avatar vilip 36 Точки

Добро утро и успех на всички изпитвани днес :)

1