Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angeloff avatar angeloff 16 Точки

[Exam Problems] Час за защита

Здравейте!

В е-мейла, който ни канеше да се запишем за защита пишеше, че днес (сряда) ще получим информация кой в колко часа трябва да се яви (присъствено и онлайн).

До този момент аз поне не съм получил такава информация. Да я очаквам ли скоро?

Поздрави,

Даниел Ангелов

Тагове:
3
Digital Marketing & SEO
tonika_k avatar tonika_k 8 Точки

Здравейте,

Аз също не съм получила тази информация. Все още не ми е и ясно по какъв начин ще се проведе самото изпитване (на база Заданието за курсов проект или Домашните). Каченото на сайта Задание не е съвсем ясно и липсват част от точките. 

Ще съм благодарна ако някои има възможност да отговори на въпросите ни, тъй като до изпита остават 2 дни.

2
vilip avatar vilip 36 Точки

Изглежда не само, че няма имейл за разпределяне на курсистите по часове за защита след 2 дни, но също така няма финални указания за окончателния вид на проекта (което щеше да бъде пуснато под формата на домашно), както и информация за теоритичната част на изпита - дали ще бъде писмен или устен....

1
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Здравейте,

1. И аз да се присъединя към колегите без час.

2. Тази вече ме притеснява доста, ХОРА има ДВА дни. От коментарите на колегите разбирам че ще има и теория, освен че ще има защита на проект с неясни точки......crying...... Какво става плс.... ?

2
angeloff avatar angeloff 16 Точки

Добре де, колеги... Нали беше официално обявено (и все още е) в представянето на курса, че ще има само практически изпит. Това е написано и в е-мейла, който предполагам всеки от нас е получил за записване за практическия изпит. В такъв случай откъде се появи тази информация за теоретичен изпит? Не мисля, че е коректно цял курс да живеем с мисълта за едно, а накрая да е друго.

1
tonika_k avatar tonika_k 8 Точки

В последната лекция от 30 май на Геннадий Воробьов, в 1:24:00 се казва, че изпитът ще е върху домашното задание, като ще има и изпитна част, в която ще се задават въпроси по лекциите... 

 

1
angeloff avatar angeloff 16 Точки

Всичко това в рамките на тези 10-15 минути? Ще стигне ли времето?

0
angeloff avatar angeloff 16 Точки

Ами изгледах тази част от видеото и от нея аз разбирам, че теоретичните въпроси ще са свързани с това, което представяме и евентуално нещо от другите домашни. Може и да греша, разбира се, но аз поне така разтълкувах думите на лектора.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Всички, които са се записали за изпита са разпределени. Записването е удължено до днес, 23:59:59 часа. Окончателният график ще бъде изпратен утре сутринта.

Относно изпита:

  1. До 1-2 часа ще бъде качена цялата информация, подробно описана;
  2. Изпитът е защита на проекта, като заданието е качено в страницата на курса;
  3. След защитата, комисията ще задава въпроси относно проекта;
  4. В рамките на 15-20 минути ще се проведе защитата.

EDIT: Домашните също се включват в проекта.

EDIT 2: Това е заданието. Моля всички да го прочетат внимателно. 

Важно: Ако поради някаква причина, някоя точка от проекта липсва - трябва да се опише с думи. Т.е. дори и да я нямате в проекта, трябва да сте подготвени да обясните какво представлява.

4
06/06/2015 14:36:58
angeloff avatar angeloff 16 Точки

Благодаря за отговора!

Само още няколко въпроса - скайпът на Soft Uni е softuni.bg, нали така? Трябва ли да бъдем добавени към Вашата контакт листа, защото изпратих покана още в понеделник и не е приета? И ако не - всеки ли може да пише на този скайп акаунт в случай, че имаме проблем с добавянето (нещо, което се е случвало много пъти при скайп)?

Поздрави,

Даниел Ангелов

2
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

профилът в скайп се използва само по време на защитите от куросвете. В деня на защитата, колегите от комисията ще те приемат в скайп и ще може да се проведе самата защита.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Колеги, преди малко изпратихме имейл с графика на защитите. Пожелаваме успех на всички!

1
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Мисля, че има грешка. Трябва да съм онлайн, не onsite.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

след проведения разговор, всичко е наред. Защитата ти е минала успешно. Скоро ще излезнат оценките. :)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Благодаря :)

0
vilip avatar vilip 36 Точки

Добро утро и успех на всички изпитвани днес :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.