Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Заплащане такса за изпита на 12 юли

Здравейте! Днес от 16:30 заплатих чрез EasyPay  50 лева за изпита на 12 юли .Проблемът е там, че когато вляза в сайта още не ми изписва, че съм заплатил нужната такса. Да не би просто да не се е обновило или аз нещо съм объркал ?frown


Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics 04/06/2015 00:59:44
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Ако утре все още не е минало плащането най-добре се свържи директно с екипа - https://softuni.bg/contacts , само те могат да кажат какво става с това плащане.

1
ne7ko93 avatar ne7ko93 3 Точки

И аз мислех през EasyPay.. и сега съм объркан r_panchev97 как стоят нещата оправи ли се ? 

0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Преди няколко дни платих през EasyPay. Видях, че системата е отбелязала плащането, веднага след като се прибрах. Нямах никакъв проблем. 

1
05/06/2015 19:09:21
r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Вече 2 дни минаха, писах им, но нямам отговор и започвам да се притеснявам  не за парите, а дали ще мога да се явя на изпита indecision

0
ne7ko93 avatar ne7ko93 3 Точки

Аз ти предлагам на живо да говориш с Наков за този проблем.. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.