Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tzetzi avatar tzetzi 5 Точки

Записани Обучения

На потребителския профил  по долу където пише записани обучения някой да знае защо ми пише неактивен ? :o

Тагове:
0
C# OOP Basics
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

За ООП ли става въпрос? Ако да - проблемът само визуален ли е или не можеш да пращаш домашни за курса?

0
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравей Наско,

това за което пита колегата е информацията за курса е ООП в Потребителския панел:

Записани обучения

  Активен Име Общ резултат Оценка Кредити
  Неактивен Object-Oriented Programming Няма Няма

Още трима колеги ме питаха за същото, и при мене е така - предполагах че е при всички.

Домашни се пращат нормално - само в потребителския панел курсът е неактивен.

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Ясно, мерси за уточнението. В такъв случай проблемът е просто административен и ще го оправим в понеделник. 

Благодарим ви за сигнала. :)

3
bucanero avatar bucanero 6 Точки

Здравейте,

аз съм от ниво 2, но се записах за курсът по ООП, който тече в момента.

В началото на курса можех да качвам домашни, но изглежда след като сме добавени всички от ниво 2, аз съм преминал към другия списък - само като наблюдател. Възможно ли е отново да ме прехвърлите, за да мога да изпратя текущата домашна.

Благодаря.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.