Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

christomitkov avatar christomitkov 67 Точки

Здравей Колега,

съдейки по сроковете, в които се качваше информацията след лекциите може да предположим, че до ден-два ще има някаква информация :)

2
vivian avatar vivian 72 Точки

Здравейте,

аз звъннах по телефона и ми отговориха, че до утре (което може да означава а)днес или б)утре) ще има резултати, които ще бъдат публикувани на сайта на Софтуни.

Поздрави

6
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Работният ден почти свърши, май няма да е днес...

2
christomitkov avatar christomitkov 67 Точки

- "ден-два"  :)

1
vilip avatar vilip 36 Точки

току що заредиха резултатите в профилите :)

2
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Ще има ли някакво обяснение какви са ни пропуските? Защо оценката ни е такава, за да знаем къде да наблегнем повече. Оценката ми е 5.71, ще има ли обяснения защо е такава (HTML/CSS имаше... за нещо подобно питам)?

0
vilip avatar vilip 36 Точки

вече има и генериран сертификат :)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Добре, аз не питам за сертификат, питам за обяснение дали ще има...

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Може да пишеш на Ангел. Той има коментари по проверката за всеки от курса.
1
ivopesheff avatar ivopesheff 50 Точки

Колеги, сертификатите са зарадени в профилите. Благодаря на всички преподаватели и организацията и честито завършване на курса! Наздраве!

5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Обсъждаме въпроса за хартиени сертификати. Ще ви пишем какво сте решили. ПДФ сертификатите са издадени в профилите ви.
3
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще ви пишем кога ще е връчването на хартиените сертификати. Ще не трябва малко време да ги подготвим на ръка, тъй като системата засега не поддържа печат на сертификат без подпис. След няколко дни ще насрочим дата.

Наков

2
elenko avatar elenko 1 Точки

ще бъде добре ако има и подпис от лекторите, комисията или изпитващия.

поздрави,

еленко

1
feeltherain avatar feeltherain 2 Точки

Има ли някой, който да е въвел трите си имена, но да няма съобщение, че сертификатът ще му бъде генериран? Оценката ми е над 5, т.е. не е това проблема. 

Или да не би да не знам къде да гледам за такова съобщение.. :D

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.