Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mariya.georgieva.7330 avatar mariya.georgieva.7330 3 Точки

Online студенти - homework

Здравейте!

 

Исках само да проверя дали правилно съм разбрала - за онлайн студенти домашните не са задължителни, въпреки че излизат в профила ми в червено като непредадени? И също така нямат никакво влияние върху оценката за кандидатстване, т.е. тя е 100% от изпита + евентуално 10 % от активност във форума?

Тагове:
2
Programming Basics
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Точно така! Правилно си разбрала! Ако нямаш опит, обаче, те саветвам да си напишеш и предадеш домашните, да за видиш мнението на другите относно домашното ти, така се трупа опит. Няма лошо и да провериш някое ако имаш време .

2
vayodi avatar vayodi 3 Точки

Аз също съм ONLINE, но най-добрата практика е да го правиш заедно с другите, за да можеш да наваксаш, ако имаш пропуски или просто да тренираш заедно с другите, може да имаш други идеи да ги споделиш с другите, ако имаш затруднения също и питания, тук постоянно има някой, който може да ти обърне внимание.

 

Поздрави ;)

3
TsvetinaKoleva avatar TsvetinaKoleva 92 Точки

Подкрепям написаното по-горе. Успех с домашните!
Цък Ето тема, в която можеш да намериш някои отговори, ако все още има нещо неясно. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.