Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

petrova90 avatar petrova90 -3 Точки

HTML, CSS или?

Здравейте. Бих искала да попитам как да вкарам информация в контакти например, незная къде да го въведа за да мога при отваряне да ми излзиа информация. Благодаря предварително  

<a href="#">НАЧАЛО</a>
<a href="#">ЗА МЕН</a>
<a href="#">КОНТАКТИ</a>

 

Тагове:
0
Общи приказки 09/06/2015 17:31:38
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Малко е неясен въпроса.

Това контакти е ясно че е някаква страница, но с някаква CMS система ли работиш, ти ли си пишеш кода?

2
petrova90 avatar petrova90 -3 Точки

да кога аз го писча. Не съм много наясно, от скоро посещавам курсове. Въпроса ми - направила съм начална страница и лента която включва  начало ... контакти, та въпроса ми е какво да направя за да може, като се натисне контакти и да излязат контактите.. Аз си пиша коса в html документ, а със css  определям как да излглежда сайта. Но незнам къде трябва да вмъкна и какво  за да може когато натисна върху контакти да ми излязат те - самите данни телефон град и др :)  

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Доколкото успявам да разбера, искаш като натиснеш на "КОНТАКТИ" да се зареди нова страница, която ги съдържа? Просто сложи пътя до нея на мястото на # и готово.

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Предполагам правиш сама файловете заради целите на курса, иначе по-лесния (ако мога така да се изразя) вариант е с готова CMS система, защото получаваш много неща наготово. 

А по въпроса ти. Създаваш един файл с примерното име contacts.html след това на бутона Контакти 

<a href="примерния ти път/contacts.html">КОНТАКТИ</a> 
Ако файла contacts.html е в една и съща папка с този който е началната страница примерния ти път става: 
<a href="contacts.html">КОНТАКТИ</a>

Ако имаш още въпроси, ще се опитам да помагам с каквото мога.

0
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Здравейте,

доколкото аз разбрах искаш да си направиш форма в станицата с контакти. Ако е това виж тук.

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.