Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
r_panchev97 avatar r_panchev97 71 Точки

Въпроси относно предстоящия изпит на 12 юли по C# Basics

Здравейте! Пиша темата, за да се "обединим" всички, на които ни предстои изпит след около 3 седмици. Тъй като за първи път на 9 май отворих C# и не се бях занимавал с програмиране съм малко притеснен и искам да помоля по-опитните да ми отговорят на следните въпроси:

• Защо при 1 решена задача се влиза ? 
  • Ако изкарам 250/300 точки на изпита, това означава ли, че съм се справил добре ?
  • Какво представлява поправката и при какви обстоятелства да се явим ?

Благодаря предварително!
Тагове:
0
Programming Basics 15/06/2015 01:39:42
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки
  • Не бих препоръчал на никого да се записва само с една решена задача. Опитът показва, че ако не са положени добри основи по време на подготвителното ниво, е изключително трудно да се усвои материята в следващото ниво.
  • Според мен добър резултат е 400+ точки, но е индивидуално. Ако си начинаещ, нямаш достатъчно свободно време за решаване на задачи и успееш да изкараш 300 точки това може да се счита за добър резултат.
  • Поправки няма за приемния изпит. Просто изпити се провеждат сравнително често и ако искаш да си повишиш резултата отиваш на следващата обявена дата. Място за притеснение няма. Ако не успееш да се подготвиш добре за изпита - недей да се записваш, продължи да учиш и отиди на следваща дата. Ако отидеш и не се справиш задоволително - същото.
1